Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

🔪 Кроки геноциду: КНР оголосила про нову політику щодо дітонародження

Артур Харитонов
🔪 Кроки геноциду: КНР оголосила про нову політику щодо дітонародження - планують не допустити появи 4 мільйонів уйгурских немовлят
Нещодавно китайські комуністи оголосили про надання права на третю легальну китайську дитину, однак такий крок має набагато темнішу сторону, ніж може здатися на перший погляд.
Як передає видання-номінант на Нобелівську премію миру, Hong Kong Free Press, з посиланням на джерела у AFP, за новою реформою стоїть намір посилити геноцид уйгурів на підконтрольній комуністам території Східного Туркестану (https://bit.ly/3pBUXHi).
Зокрема, за словами аналітиків, метою КНР є збільшення ханського (титульного китайського) населення у Східному Туркестані з нинішніх 8,4% до 25%. Для цього, за комуністичним планом, необхідно не допустити народження понад 4 мільйонів уйгурів, і паралельно - завести більшу кількість ханців на територію так званої “провінції Сіньцзян”.
Німецький дослідник Адріан Зенц запевняє: згідно з нинішньою комуністичною доктриною саме “щільність уйгурського населення” на уйгурській землі є причиною повстань та боротьби проти комуністичної окупації. З огляду на історію злочинів радянського комунізму, Пекін усвідомлює, що саме маніпулювання демографією є запорукою успішного геноциду.
Офіційною підставою для оголошення політики “третьої дитини” є старіння нації, однак, на переконання фахівців, справжньою метою є збільшення кількості китайських дітей задля заселення окупованих територій: Східного Туркестану, Тибету, Гонконгу, тощо.
При цьому, корінні, титульні народи цих територій мають, за логікою КПК, зменшуватися у своїй кількості.
Задля досягнення цієї мети КНР використовуватиме репресії проти багатодітних сімей, включаючи страти та концтабори, а також примусову стерилізацію.
Згідно з офіційною статистикою населення окупованого Східного Туркестану зменшилося вдвічі з 2017 по 2019 роки, на які припила чи не найбільш кривава хвиля геноциду. За інформацією Австралійського інституту стратегічної політики, це найбільш інтенсивне скорочення населення у світі з 1950 року.
За підрахунками Зенца, природний приріст населення до 2040 року у Східному Туркестані мав би відповідати позначці у 13 мільйонів осіб. Однак, заходи придушення з боку Комуністичної партії Китаю зменшать цю кількість як мінімум до 4,5%, адже йдеться тільки про примусове зменшення народжуваності у регіоні; кількість людей, вбитих у концтаборах, підрахувати неможливо.
Наразі відомо, що понад 1 мільйон уйгурів утримується у таборах смерті.
США, Канада, Австралія, Британія, ЄС та інші демократичні союзники України вже визнали злочини проти уйгурів - геноцидом, або знаходяться на цьому шляху.
Натомість, Україна не зробила жодної заяви на підтримку уйгурського народу в історії.


-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3022258.html.
Tags: геноцид, китай, левые
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment