Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Глова МЗС Польщі звинувачує режим Байдена-Гаріс в змові з Кремлем


Oleksii Stepura
Глова МЗС Польщі підтверджує слова Зеленського і звинувачує режим Байдена-Гаріс в змові з Кремлем.
Збіґнєв Рау: Про рішення США у справі Nord Stream 2 я дізнався з медіа. «Про рішення Джо Байдена у справі відмови від санкцій на компанію Nord Stream 2 AG я дізнався з медіа», - сказав польський міністр закордонних справ Збіґнєв Рау.
В інтерв’ю для видання «Rzeczpospolita», на яке посилається портал energetyka24.com, очільник польської дипломатії ствердив, що про рішення США щодо відмови від санкцій на ключову для Nord Stream 2 компанію він дізнався з медіа. «Американські союзники не знайшли часу на консультації у справі цього рішення з регіоном світу, якому найбільше загрожують наслідки цього будівництва», - сказав Рау.
«Я, і не лише я, але також інші міністри нашої частини Європи дізналися про зміну цієї позиції практично з медіа», - додав міністр під час перебування у Литві, що цитує Польське прес-агенство. Міністр зазначив, що під час своєї першої розмови з американським держсекретарем з адміністрації Байдена Ентоні Блінкеном його запевнили в тому, що у питанні Nord Stream 2 нічого не вирішуватиметься без Польщі.
=====
Алі Татар-заде
не забудьте привітати московитів із національним святом - днем виходу РСФСР із СРСР, 12 іюня, офіційне свято під назвою "Дєнь Росіи".

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3028002.html.
Tags: байден, германия, польша, рассея, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments