Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Різне з фб 2021.06.12

Igor Baryshev
Котреарх Перил продолжил мысль путина о том, что-де "мы как мученики попадём в рай, а они просто сдохнут". Оказывается, воскресшим после второго пришествия, ну, то есть как раз тем самым мученикам в раю, будут пофиг законы физики. Тут тебе и левитация, и хождение сквозь стены и прочие препятствия, и всякие другие виды перемещений, включая телепортацию, следует полагать. Огонь не страшен, в воде утонуть не получится, пуля не возьмёт. Да и хоть ядерный взрыв - всё по барабану.
Ну просто супер-пупер, вот только одна беда: химия. Вообще химия - это продолжение физики, и все химические реакции - не что иное как те же физические процессы, но на уровне молекул и атомов, включая, безусловно, наиглавнейшую молекулу запоребрика - це два аш пять о аш. Зарядил стакан - эффект нулевой, зарядил поллитру - тоже, литруху - снова по нулям. Да хоть цистерну.
Ну, и где ж оно, это роисское счастье тогда?
Хитрюга какой этот котреарх, на тот свет, значит, уговаривает, а последствия скрывает, прохиндей эдакий)
=====
Oleksii Stepura
Ще про держзраду Порошенка.
А ви взагалі в курсі, що до його обрання президентом переговори велись в так званому "женевському" форматі (Україна, Росія, ЄС і США) і були досягнуті "женевські", а не "мінські" домовленості?
І що лише бажання тупого бариги полетіти в червні 2014 року в Нормандію на зустріч з Путіним дозволило хитрому Обамі спихнути подальші перемовини Мекрель та Оланду?
Чотиристоронні переговори щодо врегулювання збройного конфлікту між Росією та Україною за участі вищих дипломатичних представників України, ЄС, США та Росії відбулася в Женеві 17 квітня 2014. Делегації очолювали міністр закордонних справ України Андрій Дещиця, держсекретар США Джон Керрі, високий представник ЄС Кетрін Ештон та міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров. На зустрічі після багатогодинних дискусій було досягнуто домовленостей про звільнення захоплених споруд в Україні та амністії протестувальників.
Ми віримо, що Росія має вплив на деякі з цих групі ми сподіваємось, що вони цим скористаються, аби Женевські домовленості були виконані, - Джеффрі Пайєтт, Посол США в Україні.
=====
Oleksii Stepura
---
22 квітня 2014 року.
"Ми мусимо накласти санкції на російські енергетичні компанії - "Газпром" та інші", - сенатор-республіканець Боб Коркер.
2 травня 2014 року.
Єврокомісія підтримує запровадження єдиної ціни закупівлі російського газу для держав Європейського Союзу. Як передає кореспондент УНІАН у Варшаві, про це сьогодні заявив комісар ЄС з питань енергетики Гюнтер Еттінгер після переговорів з прем’єр-міністром Польщі Дональдом Туском. “Ми хочемо, аби на єдиному ринку була єдина ціна на газ”, - сказав Еттінгер.
А потім ідіоти в вишиванках проголосували за Порошенка і він почав переговори. 🙁
=====
Петро Олещук
Бачу, що більшість у нас сприйняла привітання українців з "лідерством щодо нерозповсюдження ядерної зброї" з боку посольства США як відверте знущання.
Але тут не все так просто. Ми почали забувати про підходи до зовнішньої політики демократів. Я про американську партію.
Я читав чимало коментарів різних представників Держдепу 2014-2015 років.
Логіка у них вимальовувалася наступна.
Чи "кинули" Штати Україну з Будапештським меморандумом? Ні. Там було написано розпочати консультації підписантів. США їх ініціювали. Росія відмовилася брати участь у цих консультаціях. Власне, все. США усе зробили, що від них очікувалося.
Але Україна правильно відмовилася від ядерної зброї, бо з нею було б усе лише гірше. Ядерна війна не потрібна нікому.
Щодо зброї, то її постачати в Україну не треба. Все одно вона Росію у військовий спосіб не переможе. А Росія це сприйме як виклик, і посилить ескалацію.
Тому зброю Україні давати не треба. Треба тиснути санкціями, аби Росія зрозуміла, що поганою бути невигідно.
От така логіка. Численні фанати Байдена доводили мені, що Байден - не Обама. Що він рішуче переможе Росію і т.д.
Ну але все ж є певна логіка і певна послідовність дій. І вона буде незмінною.
І так. У США вважають, що відмова України від ядерної зброї - це чудово, і що це краще для самої України, бо окупація і війна - це все одно краще, ніж ядерний конфлікт. А "хороші хлопці" все одно колись переможуть "поганих".

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3028926.html.
Tags: история, коллективное х%№ло, порошенко, рассея, сша, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment