Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

У цьому нема нічого дивного

Записки пасквілянта
Професійний громадський активіст Віталій Шабунін, який заробляє на оспівуванні та облизуванні директора НАБУ Артема Ситника, розповів, про свою чергову біду – він не може знайти страхову компанію, яка б погодилась застрахувати його будинок, споруджений на доходи від, так би мовити, боротьби з корупцією. Ось що розповів з цього приводу сам Шабунін на своїй фейсбук-сторінці: «Мені відмовили в страхуванні будинку, який згорів минулого року. Пам’ятаєте, коли мені спалили дім, багато з вас радили застрахувати його після відбудови. Послухав я ваших порад і вирішив спробувати знову. Звітую. Спочатку відмовили всі великі міжнародні компанії. Потім – всі більш-менш пристойні українські… Застрахувати від насильницької смерті мене погодилася лише одна міжнародна компанія (PZU). Інші навіть від смерті в ДТП не захотіли».

У цьому нема нічого дивного: страхові компанії цінують свою репутацію й не хочуть зв’язуватись з подібними клієнтами. Нагадую подробиці того, як затятий борець з корупцією придбав земельну ділянку й спорудив на ній будинок, який тепер не хоче страхувати жодна страхова компанія.

https://naspravdi.today/uk/2020/08/04/boh-dav-boh-vziav/

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3030612.html.
Tags: бойко, мировое правительство, пинчук, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment