Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Нерускіє ненавидят рускіх

Алі Татар-заде
їхали з гір в тролейбусі, позаду сидить дитя. Голосок тоненький, як джерельце, букви не всі виговорює. Щасливий вік: дитина пізнає світ. Найважливіші речі в житті. "Бивают тралейбуси, автобуси, трамваі" - Трамваі нєт, трамваі только в Євпаторії, - каже дитині мудре доросле створіння, чи мама чи бабуся. Потім пройшлися по дуже важливому питанню: чи носять бороди женщіни? нєт?? а пачіму? а мальчікі носят? нєт? а школьнікі?
Сидімо спиною, чуємо, кайфуємо. І тут старше створіння починає просвіщати дитинку про національний вапрос. "Ми рускіє. Рус-кіє". - Какіє, какіє? - Рускіє. А кругом полно нерускіх. Нерускіє ненавидят рускіх. - Нена видят? - Завідуют. Хотят унічтожить. Много іх, напрімер, амеріканци. полякі. украінци. татари.
Усмішки швидко зникають з наших обличь.
===
Valerij Ryzhkov
Столипін вважав українські організації "інородчєскімі", хоч офіційно малоросів вважали "русскімі", "ветвью русского народа". Отже, в тролейбусі нас вєтв'ю вже не вважають. Прогрес, одначе.
===
Сергій Іванович
Я би прокоментував. Або запитав: "За що ж рускіх нєнавідят?")
--
Алі Татар-заде
мені здалося, що ви б так ЗАРАЗ зробили. А після деокупації то само собой.
---
Сергій Іванович
Алі Татар-заде не всі люди відрізняють ситуацію і ментальність народу в курортному Криму і в зоні бойових дій Донбасу. Мій Маріуполь за 20 км від "нуля" і обстрілювався Градами. Люди і військові в околицях періодично зщезають або ЗРАЗУ "двухсоті" від дій ДРГ чи місцевої сепарні. Доводилося в центрі міста біля рідного дому битися, бо сепару не сподобалася українська футболка з козаком Мамаєм.
Ви в загрозливому, але більш толерантному і в рази спокійному світі живете. На який НІХТО не готується нападати з усіма видами сучасної зброї.
Щодо мовчання пасажирам: коли їду потягом до Волновахи, де у напрямку до блок-посту в ордло сходять до 90%, завжди корегую, іноді з гумором, іноді жорстко розмову, коли чую дурні чи ворожі меседжи.
Ваше право виживати далі. Або змінювати ситуацію не тільки у fb-віртуалі, але і локально в реалі.
---
Алі Татар-заде
я живу в більш толератному і в рази спокійному світі? ніж хто, ніж ви? ну ви даєте.
---
Сергій Іванович
Алі Татар-заде у мене в маріупольській квартирі жив безоплатно переселенець, Славко з донецького села. Заробляв влітку пирнанням в Кальміус за раками та їх продажем. Знаходив на дні наших бійців. Дехто з утоплених був зв'язаний разом з АК і шлакоблоком, поруч з Славік знайшов молоду пару з села, що пішли купатися і зщезли в той день, що і наш патруль. Небажані свідки для ДРГ.
Друг Ігор Сімоник минулої весни поховав сина Олексія Сімоника, атовця. Теж в річці у Маріуполі втопили, перед цим катували. Олексій був у "чорному списку" трибуналу дири, ходив з гранатою в кишені, щоби живим не здатися.
Його брали три офіцери поліції. Один з них потім втік до Криму, інший в ордло, третій звільнився. Олексію дали 2 роки "за ношеніє", після звільнення з-за діких погроз і переслідувань просив СБУ арештувати його. Ті відмовили. Наступного дня міцного хлопця невідомі вивезли на узбережжя річки..
Таких історій в новинах одного Маріуполя і у моїх друзів дофігіща. Не переймайтеся, ФСБ не СБУ, п'ятої колони у себе не має і безпекову ситуацію в Криму контролює")
А кримській мамашє порадив б менше телевізора дивитись і не лякати дитину українськими і зарубіжними туристами. Бо весь турбізнес Тавриди за антирекламу і лякі на неї образиться")

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3033363.html.
Tags: діти, коллективное х%№ло, крим, луг%андония, рассея
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments