Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

ексклюзивну 3-річну роботу з моніторингу затримок суден вперше прямим текстом згадано

Andrii Klymenko
Моніторингова група BlackSeaNews та "Інституту Чорноморських стратегічних досліджень по кримських санкціях та свободі судноплавства з почуттям деякого невеликого задоволення 🙂 повідомляє:
1. Нашу ексклюзивну 3-річну роботу з моніторингу затримок суден в Азовському морі та Керченській протоці, та перекриттям Чорного моря під приводом військових навчань вперше прямим текстом згадано в підсумковому документі Саміту НАТО від 14.06.2021.
Чому ми спокійно записуємо це в актив нашій команді та колегам з "Морської експертної платфорvи"? - Все просто: жодний державний орган таким моніторингом досі не займається.
Brussels Summit Communiqué (Issued by the Heads of State and Government participating in the meeting of the North Atlantic Council in Brussels 14 June 2021)
14. ...We call on Russia to reverse its military build-up and stop restricting navigation in parts of the Black Sea. We also call on Russia to stop impeding access to the Sea of Azov and Ukrainian ports. (... Ми закликаємо Росію покласти край своєму військову нарощуванню та припинити обмеження судноплавства в районах Чорного моря. Ми також закликаємо Росію припинити перешкоджати доступу до Азовського моря та українських портів).
Повний текст тут: https://www.nato.int/cps/ru/natohq/news_185000.htm?selectedLocale=en
Хтось скаже, що це тільки слова... Але згадаймо, що "спочатку було слово" 🙂... А слова з підсумкової заяви саміту НАТО – якщо штучне утримання в Керченській протоці суден, що йдуть до/з Маріуполя/Бердянська буде тривати – дають всі підстави цивілізованому світу повернутися до "Азовського пакету санкцій"... До портів РФ в Азовському морі, з яких йдут вантажі до окупованого Криму, до "Порт Кавказ" - ібо як кажуть "злиє язикі", саме до нього вже фактично переведено управління рухом суден через Керченську протоку. А це вже не підсанкційний та вмираючий порт в Керчі...
До речі з невідомих причин параметри штучного утримання суден при проходженні Керченської протоки в травні вже дещо зменшилися, хоча й залишаються в 4-5 разів більшими, ніж 3 роки тому... (повний текст тут (укр) - https://www.blackseanews.net/read/177232 , і тут (англ) - https://www.blackseanews.net/en/read/177240)
Про причини зменшення з 70 до 28 годин можна тільки гадати. А ми не ворожки😉 Але це точно не погодні умови.


-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3034158.html.
Tags: анализ, беспредел, европа, крим, рассея, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments