Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

ексклюзивну 3-річну роботу з моніторингу затримок суден вперше прямим текстом згадано

Andrii Klymenko
Моніторингова група BlackSeaNews та "Інституту Чорноморських стратегічних досліджень по кримських санкціях та свободі судноплавства з почуттям деякого невеликого задоволення 🙂 повідомляє:
1. Нашу ексклюзивну 3-річну роботу з моніторингу затримок суден в Азовському морі та Керченській протоці, та перекриттям Чорного моря під приводом військових навчань вперше прямим текстом згадано в підсумковому документі Саміту НАТО від 14.06.2021.
Чому ми спокійно записуємо це в актив нашій команді та колегам з "Морської експертної платфорvи"? - Все просто: жодний державний орган таким моніторингом досі не займається.
Brussels Summit Communiqué (Issued by the Heads of State and Government participating in the meeting of the North Atlantic Council in Brussels 14 June 2021)
14. ...We call on Russia to reverse its military build-up and stop restricting navigation in parts of the Black Sea. We also call on Russia to stop impeding access to the Sea of Azov and Ukrainian ports. (... Ми закликаємо Росію покласти край своєму військову нарощуванню та припинити обмеження судноплавства в районах Чорного моря. Ми також закликаємо Росію припинити перешкоджати доступу до Азовського моря та українських портів).
Повний текст тут: https://www.nato.int/cps/ru/natohq/news_185000.htm?selectedLocale=en
Хтось скаже, що це тільки слова...Read more...Collapse )

-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3034158.html.
Tags: анализ, беспредел, европа, крим, рассея, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
  • Error

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments