Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Різне з фб 2021.06.16

Петро Олещук
Що цікаво.
Мало-хто з тих, хто нещодавно відчайдушно доводив, що оприлюднені Бігусом - фейк, інспірований ОП, що сам фейк - російський, а Бігус - агент найрізноманітніших зловісних сил, просто "зливний бачок", якого не можна вважати журналістом...
Так от, мало-хто з цих людей втримався від того, аби не запостити дані останньої публікації Bihus.info про те, що Єрмак і Кирило Тимошенко користуються "номерами прикриття". І навіть не супроводити якимось гнівним коментарем про Бігуса. Або конспірологічною версією, що все це поширили якісь зловісні сили...
Можна лише порадіти, що "прогресивна громадськість" повернула собі віру у вітчизняних журналістів-розслідувачів і знову їм довіряє. Виявляється, зробити це було не складно. Головне тепер не опублікувати щось погане про Криголама. А то знову станеш "зливним бачком" та поширювачем фейків.
=====
Владимир Фесенко
Очень странное заявление сделал сегодня Тупицкий. Разблокирование работы Конституционного суда он приписал себе. Но настоящий шедевр – утверждение, что он и Касминин принимают участие в работе КС дистанционно.
Если все это оценивать политкорректно, то речь идет о попытке сделать хорошую мину при плохой игре и поганой ситуации. Если же оценивать эту ситуацию нелицеприятно, то видимо он широкую публику, и журналистов, распространяющих эту информацию, считает полными идиотами. Либо сам не вполне адекватен.
Но что еще более очевидно: он боится!!! Это же сигналы о лояльности. Это же он для Банковой говорит, что помог разблокировать работу КС, и что он за нормальную работу КС. Вот такой изумительный персонаж. И боится, и пыжится одновременно.
=====
Ігор Колєснік
Картина "В рідну бригаду", художник Іван Бабенко, 1970 г. Соцреалізм. Інша назва - "Осеменитель дембельнувся".

=====
Михайло Свистович
12 год ·
Чимало білоруських опозиціонерів із завмиранням серця контраспемсперно очікують чогось хорошого для себе і дечого поганого для нас від зустрічі Байдена з Путіним. Їх чекає жорстоке розчарування, бо для них нічого від цієї зустрічі не зміниться. Білорусь стоїть у надцятих пріоритетах СШA, вони навіть не розглядають її як буферну державу, тож чогось серйозного американці Путіну не запропонують заради того, щоб Лукашенко не переслідував так жорстоко протестувальників у зоні російського впливу. На те, щоб Білорусь була такою зоною на чолі з Лукашенком американці погодяться, якщо тільки Лукашенко стане трохи добрішим й не відволікатиме СШA від більш важливих справ своїми репресіями, які ставлять у некомфотну ситуацію американську совість. Та Лукашенко добрішим не стане навіть на прохання Путіна, бо для нього це питання життя і смерті.
Чимало білоруських опозиціонерів сподіваються, що Байден розміняє Білорусь на Північний потік-2, і їм пофіг, що від цього буде погано Україні. Їм так остогид Лукашенко, що вони готові не лише на те, щоб Україні було погано, але й щоб Путін скинув Лукашенка й поставив там когось свого, тільки би цей свій дозволив їм повернутись і не саджав за висловлювання думок. Якби їм сказали, що наступник Лукашенка буде настільки ефективним, хитрим, успішним і популярним, що Білорусь перетвориться у Росію №2 під оплески більшості населення, вони б все одно погодились, аби тільки повернутись і безуспішно штовхати свої іде меншості населення, а чимало з них і самі б пішли у ту пропутінську команду, якби їх взяли (декого може б і взяли для демонстрації тріумфу русского міра, більшість - ні, бо ж ненадійних не має бути багато).

Виховані ж в неєвропейському дусі панславізму, расизму і позитивного ставлення до революцій українці й надалі позитивно ставитимуться до таких білорусів і їх боротьби з Лукашенком, бо ж їм подобається сам процес (він справді естетично гарний) і не подобається Лукашенко (він і справді не може подобатись).
Байден, звичайно, згадає у розмові з Путіним про Білорусь, висловиться за те, щоб Путін вплинув на Лукашенка, аби той став добрішим, Путін понесе у відповідь якусь демагогію, на цьому все й закінчиться.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3035452.html.
Tags: анализ, беларусь, порошенко, свобода змі, сша, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments