Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Volodymyr Boiko · Під рубрикою «Старік Дєржавін нас замєтіл...»

Приватний підприємець (багаторічна спеціалізація – торгівля на ринках і з яток) Віталій Шабунін прокоментував мою статтю «Бог дав – бог взяв» про його комерційні подвиги, яка побачила світ у виданні «Насправді.today» і розміщена на Фейсбук-сторінці цього видання:
https://www.facebook.com/naspravdi.today/posts/327245932110080
Хочу трохи вгамувати пристрасть тов. Шабуніна: видання «Насправді.today», керівником якого я є, окрім, власне, веб-сторінки https://naspravdi.today , представлено в п’ятьох соціальних мережах. Христина Мякушкова, яку тов. Шабунін закликає не поширювати мої публікації, – це співробітниця нашої редакції, яка якраз і займається в робочий час цим поширенням. Окрім того, Христина – з метою популяризації Фейсбук-сторінки видання – замовляє рекламу кожного допису цієї сторінки.
Щоправда, рекламний бюджет у нас мізерний – на просування однієї статті кошторисом видання передбачено від 20 до 50 доларів. Але це не дивно – ми ж не такі талановиті, як, наприклад, Денис Бігус: пригадую, коли Бігус у лютому 2019 року оприлюднив матеріали, отримані з Головної військової прокуратури, про «свинарчуків» та розкрадання коштів «Укроборонпрому», то за перепост його, з дозволу сказати «розслідування», популярним фейсбук-дописувачам пропонувалось по 2 тис. доларів США (це – лише за один перепост, які гроші були вкладені в рекламу – страшно навіть уявити, не даремно ж на залишки рекламного бюджету Бігус відкрив фірму, яка скупила облігації внутрішньої державної позики на кілька мільйонів гривень). Втім, якщо тов. Шабунін так нервує, то я можу докласти грошей зі свого гаманця й зробити йому подарунок особисто від себе – запустивши рекламу статті «Бог дав – бог взяв» з бюджетом у дві-три сотні доларів.

А, взагалі, я можу Віталію Вікторовичу дати пораду: якщо він не хоче, щоби про його витівки писали журналісти, то йому варто стати на шлях виправлення, порвати з кримінальним минулим, припинити обслуговувати корупціонерів, здобути якийсь фах і почати чесно працювати – як та ж Христина.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3035980.html.
Tags: бойко, дебіли, порошенко, піар, свобода змі
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments