Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Ще одне свідчення того, що єдиний суб‘єкт, якому вигідні Мінські - це Путін

Владимир Фесенко
Мої загальні висновки (оцінки) щодо зустрічі Байдена і Путіна: Добрі наміри Байдена проти цинічних розрахунків Путіна (це про стратегічний діалог між США і Росією). Певною мірою це стосується і головного меседжу Байдена – «є перспектива значно поліпшити наші відносини, не поступаючись цінностями». Це трохи іронії і скепсису від мене. Хай спробують.  Боюсь що вийде те саме, що і з славнозвісним «перезавантаженням» американо-російських відносин при Обамі.
По Україні – «обмінялися думками, є розбіжності». Для нас такий підсумок скоріше добре, ніж погано. Певне зняття напруги між США і Росією також скоріше добре, тому що тоді є шанс, що буде менше напруги і на наших кордонах з Росією. Але це в ліпшому варіанті, і, на жаль, не гарантовано.
Як я і прогнозував, жодних проривів на цій зустрічі не відбулося.
=====
Oleksii Stepura
Ми здобули! Майдан і 7 років російської агресії спричинили тектонічний злам у геополітиці.
Байден утвердительно кивнул головой, отвечая на вопрос американских журналистов о том, доверяет ли он Путину - Politico
=====
Mikhail Shevelev
Это четвертый президент США, с которым встречается Владимир Владимирович. При такой текучке кадров мы диалог не наладим.
=====
Sergii Ivanov
У вас теж склалося враження, що після зустрічв з Байденом Путін вийшов трохи роздратованим? Плюс, дивний таймінг зустрічі - на годину менше оголошеного.
Заява по Україні - ні про що. Про ПДЧ для України, довкола якого було стільки кремлівського ґвалту, виявляється, майже не говорили. Мінські умови - знову «мазали-білили». Москва наполягає на буквальному виконанні угод, абсолютно руйнівних для нашої державності - з особливим статусом ОРДЛО, виборами, амністіями та ін. Штати все це з відомих причин не погоджують.
Ще одне свідчення того, що єдиний суб‘єкт, якому вигідні Мінські - це Путін. Для нас і наших союзників це глухий кут. Залишається вкотре подякувати авторам цих патових для України угод, імена яких, завдячуючи розслідуванням Бігуса, ми пам’ятатимемо ще довго.
=====
Oleksii Stepura
Ещё хороший вопрос: Байден решил вернуть посла в Москву. А послать посла США в Украину пока нельзя?
Из-за коррупции наверное?
Так?
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3036519.html.
Tags: байден, рассея, сша, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments