Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Прошу уваги, колеги! Бо на наших очах знову формується "Casus Belli" в Чорному морі

Andrii Klymenko
Прошу уваги, колеги! Бо на наших очах знову формується "Casus Belli" в Чорному морі для майбутніх навчань Sea Breeze-21.
Мені дуже не хочеться формулювати питання так: "На кого працює Instituto Hidrográfico de la Marina, Морський гідрографічний інститут Міністерства оборони Іспанії"?
Але факти - то є факти. Другий рік поспіль маємо ситуацію, коли ВМС України, кажучи простою мовою, заздалегідь "бронює" райони Чорного моря для проведення міжнародних навчань Sea Breeze-21, а іспанський гідрографічний інститут, який відповідає за публікацію попереджень про закриття для судноплавства районів Чорного моря вперто "не бачить"повідомлень ВМС України, а тим часом публікує попередження ЧФ РФ, що видані значно пізніше.
В результаті виникають ситуації, коли ворожі держави проводять військово-морські навчання в одних районах.
Перекриття ділянок морської акваторії здійснюється шляхом передачі повідомлень НАВТЕКС (NAVTEX - "NAVigational TEleX"), це міжнародна автоматизована система оповіщення. Технічна реалізація – телекс. У судноплавній навігації вона використовується для прийому навігаційної і метеорологічної безпекової інформації (Maritime Safety Information) і служить компонентом Глобальної морської системи зв'язку для забезпечення безпеки Міжнародної морської організації відповідно до конвенції СОЛАС-74/88.
Командування ВМСУ запросило Coastal Warning ще 04.04.21, а Укрдержгідрографія видала Coastal Warning №245, 246, 247 та поширила в NAVTEX ще 05.06.21 - ці райони позначені на карті сірим кольором з жовтим текстом - карта (1).
Поверхня земної кулі поділена на 21 район NAVAREA (від англ-Navigational Area), див. Карта (2). Чорне та Азовське моря входять до району NAVAREA-ІІІ (координатор - уряд Іспанії в особі Instituto Hidrográfico de la Marina, м. Кадіс). Так ось цей координатор на своєму сайті ціх українських попереджень НЕ ПУБЛІКУЄ вже 15 днів (з 5 по 21.06.2021).
Але за цей інтервал дат іспанський координатор вже опублікував попередження ЧФ РФ про закриття 8 районів Чорного моря, які були видані 12,13,14.06.2021.
******
У 2020 році (під час Sea Breeze-20) вже виникав інцидент, про який ми детально писали:
Всі військові кораблі країн НАТО та деякі кораблі України, що перебували 21-22 липня 2020 в Чорному морі в районі навчань Sea Breeze-2020, почули на відкритому морському радіоканалі такі попередження (російською мовою):
«...Вы находитесь в закрытом для плавания районе, ПРИПом 359/20 (це той самий Coastal Warning). Рекомендую и требую покинуть район, закрытый для плавания. В данном районе будут проводиться артиллерийские стрельбы. В случае повреждения вашего корабля ответственности не несем. Также ваши учения проходят в исключительной экономической зоне Российской Федерации. Мы расцениваем это как провокационные действия. Я – «Вельбот триста полста один».
«Вельбот 351» – це радіопозивний ПСКР "Безупречный", бортовий №351. ПСКР – прикордонний сторожевий корабель, в цьому випадку – це корабель 3-го рангу (малий корвет) проекту 22460 «Охотник» Берегової охорони Прикордонної служби ФСБ РФ, базування – окупований Севастополь (рос. - Пограничное управление Федеральной службы безопасности Российской Федерации по Республике Крым).
Наша Моніторингова група за своїми джерелами встановила, що такі попередження точно почули на флагмані 2-ї постійної військово-морської групи НАТО – тоді це по ротації був ракетний фрегат... Королівських ВМС Іспанії ESPS ÁLVARO DE BAZÁN (F 101), а також на корветі ВМС Болгарії BGS BODRI (14).
Карта накладень районів бойвих навчань підчас Сі-Бриз-2020 - карт №3).
Комусь треба, щоб такі інциденти повторились з більшим ступенем напруженості? А він наразі явно більший... І до чого тут іспанський військовий гідрографічний інститут?
Ми звертаємося до Міністерства закордонних справ України, Міністерства оборони, дипломаті та військових атташе України та посольств країн, які братимуть участь в Сі-Бриз-2021 - тут потрібна негайна реакція...-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3045594.html.
Tags: беспредел, европа, коллективное х%№ло, крим, рассея, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments