Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Rostyslav Demchuk · Ціна добудови "Північного потоку - 2"

Усе таємне стає явним!
Росія після 10-річної перерви відновлює ввезення радіоактивних уранових відходів з Німеччини. Як повідомляє Tageszeitung, в період з 2019 по 2022 років Російська Федерація прийме 12 тисяч тонн збідненого урану з ФРН.
Мова йде про так звані "уранові хвости" - тобто побічні продукти, які залишаються при виробництві палива для атомних електростанцій.
Росія активно ввозила ці матеріали в 2000х, проте під тиском екоактивістів поставки були припинені в 2009 році, коли з'ясувалося, що для зберігання використовуються іржаві контейнери під відкритим небом.
Новий контракт з Росією уклала німецька "дочка" британської Urenco Group. Угода відбулася без розголосу, але про неї стало достовірно відомо депутатам Бундестагу пише Tageszeitung.
Протягом цього року з Німеччини, з вестфальского Гронау на АТ "Уральський електрохімічний комбінат" в Новоуральску Свердловської області було відправлено шість поїздів по 600 тонн (50 контейнерів), тобто близько 3,6 тисячі тонн уранових "хвостів".
Хороша оборудка: ми вам "Північний поік - 2", а ви нам ядерні відходи. Гроші ж не пахнуть.
(https://taz.de/Anreicherungsanlage-Gronau/!5632058/)

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3045961.html.
Tags: германия, подонки, рассея, х%№ло, ядерна безпека
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment