Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

ХАПЕНДИЦИТ

(уривок)
...Ну, а сама приголомшлива новина надійшла від північного сусіда, де Уряд Путіна поставив боротьбу з корупцією на наукову основу. Віднедавна в керівництві Російської Федерації розглядають нову стратегію боротьби з хабарництвом і розкраданням бюджетних коштів на підставі теорії відомого російського психолога Раміля Гаріфулліна. Як встановили російські вчені (с), тотальна корумпованість серед чиновників вищої ланки – це не злочин, а хвороба, яку треба лікувати гіпнозом і психотерапією. Гаріфуллін стверджує, що своєю методикою він вже вилікував від хабарництва трьох високопосадовців, імена яких не розголошуються з міркувань медичної етики.

Як стверджує корифей російської науки, хабарництво – це психологічна залежність, яку необхідно внести в міжнародний класифікатор хвороб. А причиною неефективності боротьби з корупцією в Росії є, на його думку, ігнорування феномену «хабароманії» як стійкого прогресуючого захворювання.

Теорію Гаріфулліна, хоча й з певними застереженнями, підтримав прес-секретар керівника російського Уряду Дмітрій Пєсков. А також – представник московського офісу Міжнародного центру антикорупційних дій та ініціатив Transparency International Іван Ниненко, який заявив наступне: «Я не виключаю, що в деяких державних службовців розвинулось захворювання й вони не можуть не брати хабарі. Тому хабарникам, безсумнівно, треба надавати психологічну допомогу, щоби вони змогли відмовитись від цієї залежності».

Сподіваємось, що Президент і Прем’єр-міністр України не залишать без уваги передовий досвід російських вчених і законопроектом про бюджет на 2012 рік будуть передбачені кошти на відкриття спеціалізованої клініки або хоча б стаціонарного відділення в «Феофанії», де Президент, члени Уряду та судді вищих спеціалізованих судів зможуть проходити курс лікування. Я уявляю собі історії хвороби – де там тому Зваричу з його протоколами… Одне радує – що зараз у лікарняних листках не пишеться діагноз.
Tags: бойко, орд, подонки, україна
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments