Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Тож виникає запитання – Ви свідомо затягували вирішення питання про екстрадицію «вагнерівців»

Записки пасквілянта
Заступник генерального прокурор, кандидат юридичних наук Гюндуз Мамедов 23 червня 2021 року розмістив в «Українській правді» допис, підписаний його прізвищем, під назвою «Воєнним злочинцям немає виправдання: чи відбудеться Нюрнбергський процес в Україні?». Думаю, що Гюндуз Айдинович не тільки не писав цей опус, а навіть його не читав. Бо інакше кандидат юридичних наук зразу б помітив, що в українській мові нема слова «Нюрнбергський», є «Нюрнберзький». Тому я не стану коментувати зміст статті, до якої заступник генерального прокурора, напевно, не має відношення. Натомість, користуючись нагодою, хотів би спитати: Гюндузе Айдиновичу, а за яким дияволом 30 липня 2020 року Ви повідомили Генеральну прокуратуру Російської Федерації про спецоперацію, у ході якої спецслужби США за участю ГУР МО і СБУ планували затримати 32 «вагнерівців», і навіть направили в Москву повідомлення про підозру для вручення цим особам, які на той час перебували на території Республіки Білорусь? І це – замість того, щоби звернутись до білоруської влади з клопотанням про надання міжнародно-правової допомоги та екстрадицію затриманих осіб в Україну.
Більш того, лише 7 серпня 2020 року Ви погодили висновки про законність процесуальних рішень у кримінальному провадженні щодо «вагнерівців» та наявність підстав для звернення із запитом про їх екстрадицію. Але при цьому Ви, будучи кандидатом юридичних наук, послались на ст.78 Мінської конвенції, яка регулює порядок передачі предметів, а не видачі особи. Внаслідок цього довелось виправляти помилки й клопотання про видачу «вагнерівців» було скеровано до Генеральної прокуратури Республіки Білорусь лише 11 серпня 2020 року. Клопотання білоруська влада відхилила, оскільки Ви забули докласти повідомлення про підозру (нагадую, що Ви ці повідомлення чомусь направили в Москву), натомість Генеральна прокуратура Російської Федерації звернулась із запитом на видачу своїх громадян ще 5 серпня 2020 року. Тож виникає запитання – Ви свідомо затягували вирішення питання про екстрадицію «вагнерівців» чи так трапилось внаслідок Вашої професійної неспроможності?
І щоби два рази не вставати. Гюндузе Айдиновичу, а Ви повідомили режимно-секретний орган про свої зустрічі на території іноземних держав з адвокатом Трампа Рудольфом Джуліані 24-28 січня 2019 року, 12-13 лютого 2019 року, 23-24 березня 2019 року й 1-5 травня 2019 року? Я нічого не маю ані проти Джуліані, ані проти Галантерника, який привів до Вас двох шахраїв, Фрумана та Парнаса, з проханням передати Джуліані компромат на Джо Байдена. Я лише нагадую, що Служба безпеки України зобов’язана позбавити Вас допуску до державної таємниці з наступним звільненням з посади.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3049327.html.
Tags: беларусь, бойко, менты, прдоны, рассея, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment