Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

48-ми поверховий хмарочос в серці столиці для Табачника

Sanna Marko · 1551 Контроль за Владою
Вже сьогодні в порядку денному сесії Київради одразу 3 проекти рішення, які мають одну мету - будівництво хмарочоса біля Європейської площі на вулиці Хрещатик.
І це не про здивування. Ми всі давно в курсі, що за публіка сидить у стінах Киівради зараз. Це про те, що Кличко та цілком об'єднана корупцією міська рада вже настільки знахабніли, що вважають, що їм геть усе може зійти з рук. Це черговий жахливий злочин, чергова наруга над столицею.
Мінський ДПТ, оця потвора, зруйновані історичні будівлі - якщо це пропустити, які шанси у нас на місцях!
Поширюйте інформацію, вимагайте у своїх депутатів не голосувати за це. Ці рішення зачеплять кожного.
Детальніше про ситуацію:
Питання - 3.8.3., 3.8.5. та 3.9.2.
2 проекти рішень стосуються незаконного поновлення договорів оренди. 1 ділянку передають в оренду. Всюди фігурує така собі фірма ТОВ «Грааль».
ТОВ «Грааль» пов’язане з екс-міністром освіти режиму Януковича Дмитром Табачником. Фірма "Грааль" була у переліку співзасновників ключових компаній з орбіти брата екс-міністра освіти – бізнесмена Михайла Табачника. 🇵🇦🇨🇾Ці компанії є Панамськими та Кіпрськими офшорами родини Табачника.
Зібравши ці 3 земельні ділянки Табачник разом з будівельною мафією Кличка планує побудувати 48 поверхового бетонного монстра. Така поверховість зіпсує вигляд центральної частини Києва.
Всі ці ділянки потрапляють до буферної зони об’єкта всесвітньої спадщини "Собор Святої Софії і прилеглі монастирські споруди, Києво-Печерська Лавра" та центрального історичного ареалу міста. Максимальна висота забудови встановлена на рівні 34 метрів!

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3049843.html.
Tags: беспредел, київ, кличко, прдоны, рейдеры, табачник
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments