Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Стисло про "ліквідацію наслідків" повені в Криму, або Нові пригоди Булгакова в Ялті

Borys Babin
Окупанти заявляють про "виплату компенсацій постраждалим від повені", максимальна можлива сума яких становить цілих сто тисяч рублів (це десь тисяча сто євро).
Водночас навіть окупанти визнають, що лише в Ялті через сельові потоки та розмивання грунту домівки наразі повністю й невідворотньо втратило більше 200 осіб.
Крім того, як пліткують дельфінятки, ліквідацію наслідків повені було доручене російськими очільниками особисто Дмитру Булгакову, заступнику Шойгу з тилу усієї російської армії.
Гроші та засоби виділяють Дмитру "будь-які". Ну звісно не на ліквідацію наслідків, а для вдалого та вмілого їх "освоєння".
Строк пану Булгакову було поставлене, прямо згідно його прізвища, майже "заднім числом" до кінця доби 24 червня. Саме сьогодні Міноборони РФ мало звітувати про "руку дружної допомоги кримчанам".
Булгаков дійсно зглянувся до того, щоб політати над Ялтою на гелікоптері. Після чого строки звіту про "руку допомоги" зсунули на 28 червня. Мабуть до річниці Конституції України.
Ну а на практиці замість окупаційного контингенту російської армії завали розбирають зігнані в якості "волонтерів" кримчане, зокрема й неповнолітні.
Звісно це все здійснюється в дусі "стройок комунізму", вручну та без будь-якого контролю за епідемічною ситуацію.
Нагадаю що Ялта є зоною поширення холерного вібріону та частиною природного резервуару Крим-Конго геморагічної лихоманки. Це та, що переноситься насекомими, та де летальність після зараження до 40 %.
Такі ось булгаковські пригоди в сучасній Ялті.

-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3050575.html.
Tags: діти, крим, подонки, рассея, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments