Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

аніж його попередник за часів п'ятого президента Борис Ложкін

Ihor Lutsenko
От зараз багато хто з прихильників Порошенка (до яких, можливо, належу і я?) критикують Єрмака за те, що він посмів спілкуватися з Нуланд.
Але мушу зізнатися, що нинішній очільник адміністрації президента набагато більше мені подобається, аніж його попередник за часів п'ятого президента Борис Ложкін.
По-перше, Єрмак вихваляється телефонним спілкуванням з американським високопосадовцем, в той час як Ложкін вихваляється, тим що під час війни він та його бос регулярно спілкувалися з адміністрацією президента Росії Путіна та такими російськими персонажами, як Курченко.
По-друге, Ложкін зробив для зросійщення України в тисячу разів більше, ніж усі люди на прізвище Єрмак, разом узяті. Ложкін випускав мільярди екземплярів російської преси в Україні. Всілякі оці комсомольская правда в украине і тому подібне. Саме завдяки Ложкіну і його медіахолдингу україномовна преса займала маргінальні позиції на ринку. Російська мова домінувала впевнено.
Я вже не кажу про брудні замовлення і дебілізацію читачів - чим займалися видання Ложкіна на постійній основі.
Врешті-решт, я з великою підозрою ставлюся до чоловіків, котрі виходять на інтерв'ю до преси виключно в професійному макіяжі - чим був знаменитий Ложкін.
Тож давайте будемо послідовними у своїй критиці (і шкода що я не можу бути прикладом!).-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3051215.html.
Tags: коллективное х%№ло, порошенко, прдоны, рассея
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments