Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Ihor Lutsenko · До речі, з приводу "стіни з ОРДЛО"

Хороший знак – як реагують на цю ідею проросійські сили. Вони щосили верещать і лякають війною, якщо ми на це підемо.
Зокрема, Страна.ЮА прямо каже, що в разі спроби вийти означеним шляхом (референдумом) з-під тиску Мінських угод, Україну чекає новий виток війни з РФ для примушення до : «После выхода из "Минска-2" вооруженный конфликт может усилиться многократно. И скатиться в бойню уже с Россией напрямую».
Так, ніби цього абзацу було недостатньо, ту ж погрозу повторюють вдруге у статті: «Это практически гарантированное усиление боевых действий».
Дякуємо за відвертість, панове росіяни.
Ну і звісно, обурені Кива, Медведчук і компанія. Вони теж не менш відверті – абсолютно правильно оцінюють ініціативу Зеленського як таку, котра направлена на вихід з Мінських угод. «Треба виконати Мінські угоди і домовленості «Нормандське четвірки» - грізно тупають ногами куми Путіна і обслуга.
Ну і в Кремлі висловили стриманий осуд планам Зеленського на стіну.
Отож, я підтримую «стіну» як вихід з Мінську. Нагадаю, Мінські угоди було нав’язано Україні. Перший «Мінськ» - після військової поразки України під Іловайськом. А для примушення до підписання другого Мінську Путіну довелося брати Дебальцеве.
Тому «стіна» нам треба – у сенсі як відмова від юридичної інтеграції окупованих Росією територій за нав’язаним механізмом Мінську-2, тобто проведення усіляких «виборів» під дулами російських автоматів і тп., як відмова від будь-яких перемовин з російськими ляльками в ОРДЛО, відмова від визнання суб’єктності «народу Донбасса» - бо у населення під окупацією РФ не може бути ніякої суб’єктності.
Ми як нація мусимо чітко заявити, що силовий тиск військ Росії нас ніколи не змусить міняти нашу Конституцію та політичний устрій. Як не змусить це зробити і «мякий тиск» з боку західних союзників Путіна – Франції та Німечини.
Тим більше, що «стіна» по факту уже є у всіх можливих вимірах. Це і фронт, і сотні тисяч російських паспортів в ОРДЛО.
Звісно, ніяких територіальних питань на цей референдум виносити не можна – власне, існує про це відповідна норма Конституції.
А от що можна і треба – так це показати всьому світу, що ми не схиляємося ні перед брутальним натиском Москви, ні перед облудним шантажем Берлінів та Парижів – це було б правильно.
Навіть якщо реально буде посилення війни (в чому я сумніваюся)– то це буде війна без ганьби, і це буде війна не з нашої ініціативи, як би що не гавкали російські пропагандисти.
P.S. Традиційно нагадаю, що на Схід я поїхав у 2014-му у КВІТНІ. Так що проблем повоювати знову не бачу.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3053852.html.
Tags: война, зеленский, луг%андония, медведчук, порошенко, прдоны, рассея, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments