Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

не хочеш щепитися - йди сапати буряки, а до людей не наближайся

Тупий совок, та на додачу просто "гуманітарій" Дмитро Сіманський:
"Банк Morgan Stanley у США заборонить невакцинованим співробітникам ходити в офіси"
і це лише початок. скоро рядок про відмову від щеплень буде не лише в резюме пошукачів роботи, а й в поліцейських орієнтовках - як ознака антисоціальної поведінки
і я це палко підтримую
не хочеш щепитися - йди сапати буряки, а до людей не наближайся
===
Михайло Федик
У вас є щеплення проти гепатиту, малярії тощо???
---
Дмитро Сіманський
Михайло Федик по гепатиту є, по малярії нема. а що?
---
Михайло Федик
Дмитро Сіманський просто щеплень є багато і від страшніший хвороб ніж ковід
---
Ігор Пєтушков
Михайло Федик Він не зрозумів питання, зовсім. Бо совок
---
Дмитро Сіманський
Ігор Пєтушков я - совок?
---
Ігор Пєтушков
Дмитро Сіманський Так. Людина, яка виступає проти прав людини за право держави - совок (Не розумію, що ви забули в групі Золоторова з такими поглядами)
---
Дмитро Сіманський
Ігор Пєтушков тобто право якихось упоротих дегенератів відмовлятися від щеплення і одночасно загрожувати смертю не лише собі, а й оточуючим - має бути для мене священним? справді? то тоді толеруйте права вбивць, педофілів чи шахраїв
=======
На цьому "лібертаріанець" Сіманський лишив мене змоги залишити йому комент.
(https://www.facebook.com/dkrykun/posts/4051124668256131?notif_id=1624641060621765_
=====
Natalia Babasyan
Товарищ Мовчан из Лондона влился в хор либеральных фашистов. С прекрасным "не прививаться Спутником сегодня – это всё равно что отказаться лететь боингом Бритиш Эйрвейз, потому что это же опасно – летать, и вместо этого поехать на предельной скорости на гоночном мотоцикле с неисправными тормозами и лысыми покрышками по мокрому шоссе с плохим покрытием и интенсивным трафиком, состоящим в основном из пьяных водителей джипов, торопящихся на поезд".
Ну и там ещё много всего интересного из серии либерализм - это в том числе "стремление к уравниванию прав всех членов общества".
Как из них из всех однако научный коммунизм и комсомольские корни-то лезут. Никакие MBA не помогают
=====
Лікар Дубровський
11 год ·
▪ Спокою від новин немає. Щось відбувається, щось десь погіршилось закордоном і тепер всіх турбує, як це стосується нас і що робити.
⛓ Відверто кажучи, достовірних підтверджених фактів дуже мало. Відомо, що коронавірус знову змутував (дельта штам), і є побоювання, що ця мутація дуже небезпечна. Давайте спробуємо розібратись, що є припущенням, а що вже підтверджено.
▪ Одразу, з першого пункту ЗАПЕРЕЧУ, що дельта штам є дуже небезпечним.
⛓ Це ще не доведено. На нашій території циркулювали всі можливі штами протягом року. Працюючи з важкими коронавірусними хворими, лікарі схиляються до думки, що особливої різниці між штамами, які циркулювали у нас, немає. Набагато важливішим є те, на яке підґрунтя попадає вірус. Пацієнти з цілою низкою важких хронічних захворювань, особливо метаболічний синдром, цукровий діабет та серцево-судинні хвороби, хворіють важко. Але ця важкість обумовлена не штамом, а здатністю організму реагувати на вірусне навантаження та адекватно боротись з інфекцією.
⛓ Друга пересторога, що дельта-штам буде вражати перехворілих, звучить абсолютно НЕДОСТОВІРНО. Якщо наша імунна система протягом року легко і надійно захищала нас від повторних заражень, якщо весь персонал ковідного інфекційного відділення мав контакт з усіма можливими штамами і не захворів – чому зараз має щось змінитись? Тим паче, що численні наукові дослідження багатьох країн (і України в тому числі) довели, що імунітет після ковіду дуже міцний, багатофакторний та тривалий. В цьому питанні тривоги взагалі немає. Перехворілі надійно захищені.
⛓ В питанні тих, хто не хворів, є певні моменти. Влітку ризик захворіти значно нижчий. Допомагають кліматичні особливості та великий імунний прошарок перехворілих, які вже не можуть розповсюджувати інфекцію. Проте ризик захворіти, хоча і невисокий, звісно є. А чи є принципова різниця, яким штамом захворіти гірше, наразі незрозуміло.
▪ Чи захищають вакцини від нових штамів, зокрема “дельти”?
⛓ Наразі теж невідомо. Чекаємо на дослідження відповідних наукових дослідницьких груп. Будуть результати – тоді поговоримо.
▪ Що робити всім нам?
⛓ Найкращі профілактичні заходи – це оздоровити свій організм, загартувати та підготувати до періоду, коли і так очікуємо сезонний спалах будь-яких респіраторних захворювань (восени, навесні). Найкращі ліки – це наш імунітет, який треба зміцнювати. Правильний активний відпочинок, профілактика хронічних захворювань та адресна допомога вразливим групам ризику. Ті люди, які протягом року не могли отримати повноцінну медичну допомогу мають змогу зараз надолужити втрачені можливості. Ендокринологічні, онкологічні, серцево-судинні та інші відділення зараз є пріоритетними в структурі надання допомоги.
✅ Підсумовуючи все, що наразі відомо, виявляється, що все не так страшно, як здається. Коронавірус мутував, мутує і буде мутувати надалі. До цього ми вже звикли. Це не новина.
Бажаю всім, щоб наше відношення до новин було адекватним, виваженим та не ґрунтувалось на сумнівних страшилках.
👍 Гарного всім здоров’я!

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3054346.html.
Tags: дебіли, щеплення
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments