Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Borys Babin · Дуже сумна новина з Женеви

"Associated Press" повідомляє, що Україна 24 червня відкликала свій підпис з-під резолюції Ради з прав людини ООН про засудження дискримінації комуністичним Китаєм уйгурів у Сінцзяні.
Таке відкликання, за джерелами цієї авторитетної інформагенції США, сталося нібито через погрози Китаю припинити постачання в Україну вакцин проти коронавірусу.
По-перше це пряме підтвердження використання комуністичним Китаєм коронавірусу та обставин пандемії як бактеріологічної зброї. Для силового просування власних зовнішніх інтересів.
По-друге це означає що така зброя успішно працює. Зокрема через нездатність України, через рік після початку пандемії збалансувати власну політику щоо вакцинації. Та нездатність протистояти погрозам комуністичних дипломатів.
По-третє, і це найгірше, Україна наразі потрапила в дуже сумну зовнішньополітичну ситуацію. МЗС УРСР звісно може надалі розповідати вражаючу оповідь про нинішні "вдалі та проривні кадрові рішення" у представництві України в женевському офісі ООН. Втім, для обізнаних із "кузнею на Михайлівській" фахівців ці новини, як кажуть в Одесі, дуже і дуже "таке собі".
Та справа тут не тільки та не стільки у новому Постпреді.
Хоча й це звісно має значення.
Адже коли ми звертаємо увагу людства про дискримінацію кримських татар з боку РФ та водночас при цьому, хоча й під тиском "торгуємо" власним підписом з питання дискримінації уйгурів КНР - це виглядає, мяко кажучи, сумно.
Крім того спрацював класичний для МЗС УРСР Даннінг Крюгер. Адже реакція КНР, включаючи тиск на підписантів проекту резолюції, була прогнозованою, та її дипломати не спрогнозували.
Бо якщо б Україна із самого початку не підписувала проект цієї резолюції то скандалу не сталося б. А він звісно є, хоча його "не помічають" у Києві.
Ну а те, що "Associated Press" так добре знає "внутрішню кухню" української дипломатії узагалі не дивує. Якщо б тільки вони.
Принагідно вітаю з днем кримськотатарського прапору.
Він, до речі, має однакову народну назву із прапором уйгурів.
Kökbayraq

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3054983.html.
Tags: геноцид, европа, зеленский, китай, україна
Subscribe

 • відповідати треба асиметрично

  Петро Олещук А чи так конче необхідно відповідати на будь-які маніпулятивні тексти з Кремля? Особисто я думаю, що відповідати треба асиметрично.…

 • Лікнеп для Арахамії

  Oleksii Stepura Вся ядерна зброя (відповідні в/ч) на території України згідно домовленостям про ліквідацію СРСР в кінці 1991 року залишалася під…

 • В кримнаському совку все це не так

  Алі Татар-заде 16 год · досвід життя - він буває корисний і "бесполєзний". Усі - я певен, усі - хто жив в СРСР і мав хоч 5 грамів сірої речовини,…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment