Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Коротше, ніхто з видатних учених туди не попав

Алі Татар-заде
на початку окупації вченим Кримнашу пообіцяли посади в крутому НИИ, який би розробляв неймовірно круті штуки щодо Криму, Чорномор'я, глабальнай гєапалітікі і прочіх абстрактних сутностей. Зарплати обіцяли захмарні, філіали по кожному місту, авторитет - міжнародний. Багато науковців - з соціальних наук - продали душу і Україну за ці обіцянки. Серед них були й такі, що вважались проукраінскімі, але вони ступили собі на горло і ах, вимушені були бігати з аквафрешем та волати про рідну гавань.
НИИ отоє таки зробили, але 1) тільки в Севастополі, 2) в синекуру набрали тільки місцевих, 3) штук з 7 включно з прибиральницею і адміном сєтєй, 4) і половина з них "севастопольці" з 14 року, просто кажучи московити.
Коротше, ніхто з видатних учених туди не попав. Хто буде будувати синекуру для тубільців, якщо в самого повна горниця друзів, родичиів та й себе самого?
===
Ольга Павленко
Там їх було два - "ЮгНИРО" В Керчі і "Інститут біології южних морей" в Севастополі. Вай вай.
---
Алі Татар-заде
то для "естествоіспитателей". А це що я описав, обіцялося гуманітаріям, соціологам, політологам, юристам і прочим мудрецям
===
Oleksa Nehrebeckyj
От менї цїкава й незбагненна психологія отих "проукраїнських". Я колись розмовляв з одним морським піхотинцем, офіцером, з Феодосії. То він казав, що в 2014-му їхнїй командир, на прізвище, здається, Федоренко, вишикував частину й звернувся до особового складу з промовою, що "ми всї любимо Україну, тому треба перейти служити Росїї". Я досї ламаю голову над цїєю логікою.
---
Олександр Вдовиченко
Oleksa Nehrebeckyj може це не у Феодосії було? Феодосійські морпіхи трималися в облозі скільки могли, у мене там друг тоді служив.
---
Igor Pliuta
Oleksa Nehrebeckyj та логіка ж як у раша-тб, щоб врятувати неньку від американців
---
Oleksa Nehrebeckyj
Олександр Вдовиченко Де були найкрутїші марінз, у яких навіть звання не сухопутні, а «капітан-лейтенант» і т.д.? Начбто таки у Феодосїї. Тепер вони в Очакові.
А щодо облоги, то, може пригадуєте, було й таке: «По информации групп, вчера вечером на украинском корвете «Тернополь» произошел весьма показательный случай. Ультиматум экипажу корабля с требованием немедленно сдаваться российским войскам ставил лично командующий ЧФ РФ вице-адмирал Александр Витко. На что командир корвета ВМС Украины «Тернополь» капитан 3 ранга Максим Емельяненко ему ответил «Русские не сдаются!» Источник: https://censor.net/ru/n274098» [Кінець цитати]
І друга цитата, з Вікі: «Зразу після захоплення корвета «Тернопіль» перейшов на бік Чорноморського Флоту Російської Федерації, та на даний час займає посаду помічника командира корабля на СКР «Питливий» ЧФ РФ, чим учинив державну зраду».
---
Олександр Вдовиченко
Oleksa Nehrebeckyj морпіхи були ще в Керчі, якщо не помиляюся. А от стосовно Феодосії точно не помиляюся. Друг там служив в той час (він і тепер служить, кілька відряжень на фронт, родина в Миколаєві). Командував феодосійським батальйоном ніякий не Федоренко, а Дмитро Делятицький. Ось що про нього, зокрема, пише Вікіпедія: "На початку березня 2014 року під час українсько-російського конфлікту в АР Крим в/ч А2272 1-го окремого батальйону морської піхоти була заблокована російськими військовими, що вимагали здати зброю та боєприпаси. Українські військові відмовилися виконати ці вимоги[1], а командир батальйону Дмитро Делятицький у інтерв'ю каналу «Кремль.tv» повідомив, що він та усі його підлеглі лишаються вірними присязі народу України, а він особисто виступає за єдину та неподільну державу.
Під час зіткнення з російськими окупаційними силами отримав переломи ребер, після чого потрапив у полон, утримувався в одиночній камері. Наприкінці березня 2014 був звільнений з полону"
---
Алі Татар-заде
не буду вточнювати місце дислокації, але один з тих гарнизонів морпехів тоді відвідувала група наших товаришів, уся в майданій емблематиці, і офіцер морпехів каже під грусні посмішки товаришів: "Це ж треба, а тиждень тому ми чекали, коли нас пошлють вас розганяти. аж руки чесалися, вєріш?"
---
Алі Татар-заде
додам, що морпехи відзначились істеричною вимогою від Києва "дати чіткий і недвозначний наказ". Наказу триматися і не здаватися їм явно нехватало. Мабуть, чекали приказу вийти в поле та робити наголову російську армію
---
Олександр Вдовиченко
Алі Татар-заде я також додам, що для того, аби взяти штурмом базу морпіхів у Феодосії росіяни навіть два Мі-24 піднімали, а наші морпіхи з їхніми військовими в рукопашну вступили. І ще додам, що з 2014 року морпіхи воюють під Маріуполем і непогано воюють.
Були серед морпіхів зрадники? Звісно були. Як і не серед морпіхів, як і серед моряків, льотчиків, як і серед цивільних, зрештою.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3058130.html.
Tags: дебіли, история, крим, подонки, рассея
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments