Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Чекаємо та уважно моніторимо

Borys Babin
23 год ·
Сьогодні на сайті Європейського суду з прав людини оголошене, на 24 листопада, дату слухань у справі "Україна та Нідерланди проти Росії" щодо подій на Сході України з 2014 року, включаючи збиття малайзійського Боїнгу.
Це ще не дата винесення рішення по суті справи, та ще навіть не дата схвалення Судом рішення щодо прийнятності справи. Але проведення слухань означатиме серйозний крок уперед до відповідних дат.
Суд у листопаді буде розглядати об'єднані справи 8019/16 (загальний вимір подій першого року війни), 43800/14 (викрадання РФ групи дітей з окупованого Донбасу), 28525/20 (збиття малайзійського Боїнгу).
Ключовим питанням для Європейського суду стане наявність ефективного контролю РФ над окупованим Донбасом.
Згода Суду із позицією України та Нідерландів не просто "відкриє шлюзи" для тисяч індивідуальних справ жертв конфлікту, але й "перегорне дошку" так званого "Мінського процесу".
Адже на будь-які заклики будь-кого у майбутньому представник України буде класти на стіл рішення міжнародного суду. Та за потреби вголос зачитувати його окремі речення.
Тому ключовим завданням для РФ та її посіпак сьогодні стає утворення нових і нових викликів для цієї справи.
На довісок до вже існуючих.
Ідеальним для ворога було б відкликання заяв Україною.
Якщо хтось вважає що це неможливо у принципі - почитайте мій пост про відкликання підпису України під резолюцією про геноцид уйгурів. Зокрема й про реакцію на це від окремих посадових осіб.
Втім, у справі за будь-яких обставин, навіть у такому зрадницькому сценарії (який, я щиро упевнений, громадянське суспільство все ж не допустить), у справі залишаться ще Нідерланди й там торгувати незадорого життям та гідністю власних загиблих звісно ніхто не стане.
Та ще й у Суді тисячі індивідуальних заяв жертв агресії.
Отже, до листопада залишилося недовго.
Чекаємо та уважно моніторимо.
Бо ці жорна справедливості перемелють усе.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3062100.html.
Tags: беспредел, европа, история, коллективное х%№ло, піар, рассея, україна
Subscribe

 • Виктор Небоженко · ЕДИНСТВЕННАЯ, ОППОЗИЦИОННАЯ

  Мало кто обратил внимание на то, как тяжело, мучительно и скандально «умирает» молодая надежда национал-демократических сил Украины - партия «Голос».…

 • Лікнеп для Арахамії

  Oleksii Stepura Вся ядерна зброя (відповідні в/ч) на території України згідно домовленостям про ліквідацію СРСР в кінці 1991 року залишалася під…

 • В кримнаському совку все це не так

  Алі Татар-заде 16 год · досвід життя - він буває корисний і "бесполєзний". Усі - я певен, усі - хто жив в СРСР і мав хоч 5 грамів сірої речовини,…

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments