Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

гостре і неприховане роздратування Путіна по відношенню до України і Зеленського

Владимир Фесенко
Сьогоднішня прес-конференція Путіна і його висловлення по Україні продемонстрували одну цікаву тенденцію – гостре і неприховане роздратування Путіна по відношенню до України і Зеленського. Саме ця емоція постійно домінувала в його відповідних заявах. Але чому Путін дратується? З точки зору законів психології, він не розуміє ні України, ні Зеленського, але і не може на них вплинути. Саме це і викликає роздратування.
Крім цього проявились традиційні імперські стереотипи Путіна (про «єдиний народ») і явно неадекватне сприйняття політичної ситуації в Україні і конкретних подій. Це дуже помітно по його реакції на законопроект про корінні народи. Те, що говорить Путін про цей законопроект явно не має жодного прямого відношення до самого законопроекту. Там нема нічого такого, про що казав Путін. А от його заява про парламентські вибори, від яких нібито хотіли відсторонити Медведчука, може мати і інші пояснення. Хто зна, можливо росіяни хотіли спровокувати через ОПЗЖ дострокові парламентські вибори. Може і нинішні «витоки» про дочасні президентські і парламентські вибори в Україні також мають російські коріння.
=====
Дмитро Корчинський
Путін повсякчас повторює, що «русскіє» і українці - одіннарот.
Московити хочуть це чути.
Путін зневажає московитів і вони обожнюють його. Московити ненавидять нас і вважають, що ми не відрізняємося від них. Одіннарот.
За твердженням путіна, я належу до днієї етнічної групи з рамзаном кадировим, сергєйєм кожугетувичем шойгу, та романом абрамовичем.
Воно мені треба?! Ми всі тут переймаємося тим, як видалити з нашої етнічної групи шуфрича й медведчука. Нафіга нам тут ротенберг?
=====
Вячеслав Ільченко
Один хлопчик не написав нічого про чергове публічне самовикриття Путіна.
І з ним нічого не сталось, уявляєте?
Яка різниця, сопсна, які таргани гуляють в голові північного чи то іще диктатора, чи то уже "осударя-анпіратора"? Ми і так знаємо, що він марить не якимсь маленьким шматочком анексованих територій, а імперією аж по самі "проливи" - як і всі російські царі.
Тільки це не вдалось навіть найкращим із російських царів, і не вдалось навіть "Червоному Царю" Сталіну Першому.
=====
Дмитрий Гордон
23 хв ·
"Украинцы и россияне – два разных народа. Мы могли бы жить в духе добрососедства, но в 2014 году РФ напала на Украину, убила тысячи людей и отхватила кусок территории. Полную ответственность за пропасть между украинцами и россиянами несет Владимир Путин", – заявил глава МИД Украины в ответ на слова президента РФ.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3062337.html.
Tags: вибори, зеленский, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment