Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

х%№лостан продолжает ударными темпами завозить свой биомусор в Крым

Andrii Klymenko
-- Замість довоєнної чисельності постійного населення Кримського півострова 2 млн 350 тисяч 504 осіб наразі маємо справу з де-факто наявним населенням, як мінімум, в 3 млн 100 тисяч осіб.
За роки окупації АР Крим та міста Севастополь наявне населення півострова за рахунок міграції з РФ зросло щонайменше на 1 млн осіб.
-- При цьому на 2 млн "довоєнних кримчан", що залишилося від майже 2,4 млн (виїзд та перевищення смертності над народжуваністю) вже приходиться більш ніж 1 млн "колонізаторів"... (не 500 тисяч, як чомусб в нас полюбляють казати, а 1 млн осіб..)
-- Розкажіть цю просту статистику тим політикам, які переймаються проблемами "простого населення Криму" - хай зрозуміють, що ще за декілька років на окупованому півострові "колонізатори" будуть становити абсолютну більшість населення. Це і є політика РФ.
-- «Міграційна зброя» та соціокультурна переробка населення в процесі колонізації нових територій Російською імперією та Радянським Союзом мають тривалу історію. Сучасна РФ використовує ці шаблони з історичного досвіду...
https://www.blackseanews.net/read/177156


-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3069054.html.
Tags: беспредел, коллективное х%№ло, крим, подонки, рассея, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments