Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

як правильно назвати ситуацію?

Записки пасквілянта
Друзі, хочу порадитись, як правильно назвати ситуацію, коли перший заступник генпрокурора Роман Говда забуває вчасно внести в суд клопотання про продовження запобіжного заходу народному депутату Віктору Медведчуку (взагалі-то клопотання підписує баришня, але ж керівником групи прокурорів є Говда, який і відповідає за підготовку процесуальних документів) – що Говда проїбав строк чи просрав строк?

А на майбутнє хотів би порадити Роману Михайловичу замість того, щоби думати, як вивести з-під удару мережу заправок Glusco, вивчити останні зміни до КПК України, прийняті в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби, насамперед – закон від 13 квітня 2020 року № 558-IX, яким встановлено, що «клопотання про продовження строку тримання під вартою подається не пізніше ніж за десять днів до закінчення дії попередньої ухвали про тримання під вартою». Десять днів, Романе Михайловичу, а не п’ять. А Ви коли подали до суду клопотання про продовження Медведчуку запобіжного заходу?

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3072525.html.
Tags: бойко, коллективное х%№ло, медведчук, менты, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments