Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Повернувши назву Нью-Йорку, ми ніби схопили Москву за руку, коли та намагалася викривити історію

Ihor Lutsenko
Не можу нарадуватися ефекту від повернення Ною-Йорку історичної назви, рідко так приємно читати палання на Странє.юа та інших московських ресурсах.
Безпорадна лють у них там, бо що вони скажуть?
Звісно, спершу завели свою шарманку «краще б пенсії підвищили». Але це мимо, бо тим же пенсіонерам Нью-Йорку це плюс: через екзотичну для наших широт назву зростає потік відвідувачів, а відтак більше можна заробити на продажу товарів і послуг.
Мабуть, хотіли б представити це як черговий прогин перед Заходом, але і це мимо. Це – історична назва, котру якраз в угоду ідеологічним міркуванням взяли і поміняли на ісконно руску. Факти – річ уперта.
А далі починає вилазити ще купа фактів, настільки ж неприємних для рускомірцев і розгромних для їх міфу про рускій Донбас. Що індустріалізація регіону відбувалася силою європейців – власне, тої Європи, проти якої тут Росія на Добасі так гордо воює.
Повернувши назву Нью-Йорку, ми ніби схопили Москву за руку, коли та намагалася викривити історію. І, ймовірно, найбільший шок у самих росіян, котрі не очікували, що несучі конструкції їх світу є насправді підробками радянських пропагандистів, та ще й підробками відносно недавніми – пізньосталінської епохи.
І не зайвим слід нагадати, що у нас є моральне право пишатися перейменуванням. Бо, попри війну Росії проти нас, ми забезпечили рівень зарплат на нашому Донбасі в 2-3 рази вищий, ніж у «звільнених від укропських фашистів» територіях.
PS Сам неодноразово бував у селищі під час поїдок на польоти на фронті, пам’ятаю однойменну заправку – але, зізнаюся, не був знайомий з його історією. Приємний шок!


-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3073091.html.
Tags: донбасс, история, прдоны, піар, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments