Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Ми маємо вимагати від Червоного Хреста прийняти вантаж до Криму та...

Borys Babin
Пару тижнів тому я писав, що не в усіх кримських містах після сімох років "мудрого російського господарювання" може бути потоп, бо окремі з них просто не мають географічних передумов для цього. Але окупантам вдалося мене здивувати та перевершити самих себе.
Зокрема "керманич" Євпаторії наразі заспокоює населення тим, що місто насправді не затонуло. Просто воно у низині та пройшов дощ, слід трохи потерпіти. Про знищені системі водостоків під час "освоєння коштів федеральної цільової програми" при цьому чомусь не згадують.
Ну а поки тисячі родин кримчан підраховують збитки від рукотворного (а точніше "криворукотворного") лиха, громадські організації наразі вимагають від уряда Шмигаля надати на півострів гуманітарну допомогу через Червоний Хрест.
Нагадаю, що одразу після свого призначення пан Шмигаль обіцяв постачати до Крима бутильовану питну воду. Що ж, цей сумний час настав. Ще там потрібні базові ліки, бо російські "імпортозамінювачі" проти холери та дизентерії (не кажучи вже про лихоманку Крим-Конго) не працюють, а також й будматеріали.
Ми маємо вимагати від Червоного Хреста прийняти вантаж до Криму та від РФ як держави, що окупує, змусити своїх нукерів його отримати та ще не розкрасти.
Подивимось що із цього вийде.
Та як після цього РФ буде десь комусь розповідати про "водний геноцид" який вчинила "клята хунта"
Деталі https://arc.construction/16731?lang=uk

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3073457.html.
Tags: дебіли, крим, подонки, піар, рассея
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment