Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Типу причетність. Типу - дивіться, яка я!

Diana Makarova
Колись побачила фото - якась волонтер (ка?) виставила на сторінці фото, де вона поруч з двома президентами України, Кравчуком та Кучмою. І захоплений підпис - це честь для мене, вау, вау...
Я дуже здивувалась.
Волонтерка була фронтовою, тому чудово знала всю глибину розкрадання нашої армії за часи незалежності. Волонтерка була недурною, тому чудово розуміла, куди дівався наш флот і наша ядерна зброя. Волонтерка володіла логікою, тому не могла не розуміти, що саме ослабило нашу країну аж настільки, щоб на неї запросто могла напасти Росія. А якщо копнути глибше - то ця волонтерка могла б зрозуміти, що саме загравання з Росією оцими двома президентами (і послідуючими президентами) зробили можливою нашу війну.
Але честь, це ж треба, вау, вау...
А потім я зрозуміла. Тут мова не про честь. Фото з знаменитістю (тут - президентом) - це як фото з мавпочкою. Воно настільки пошле, що мусить бути в кожному альбомі. Типу причетність. Типу - дивіться, яка я!
Одним словом - це пошло. Це, коли не вистачає віри в себе і потрібно показати людям власну причетність до чогось великого.
Ой, фу.
Час від часу розфренджую тих, хто постить фото з мавпочкою.
Коли побачите у мене на сторінці фото, де я захоплено тулюсь до широких чи вузьких грудей якогось президента, а він всміхається до камери завченою гумовою посмішкою - пристреліть мене, будь ласка.
Дякую.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3074024.html.
Tags: ато, леді діана, покруч, піар, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment