Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

От вам і відповідь, чому так мало результатів по справах Майдану

Ihor Lutsenko

Могила Юрія Вербицького на Личаківському кладовищі у Львові. Номер перший у Небесній Сотні.
Станом на зараз ще немає жодного вироку, котрий би вступив у силу по його справі. По нашій з ним справі.
А ви знаєте, що покарання винних - це дуже затратний процес? А ви знаєте, що покарання винних – це дуже затратний процес для ПОТЕРПІЛИХ? Що звичайна людина у такій серйозній справі буде безпорадна без сторонньої допомоги?
От вам і відповідь, чому так мало результатів по справах Майдану.
Я оцінюю затрати ТІЛЬКИ НА АДВОКАТІВ потерпілих у цій одній справі на рівні не менше 50 тисяч доларів за весь період. І це я не рахую зарплати слідчих, оперативників і прокурорів, вартість експертиз тощо, бо тут не маю повних даних.
Ці видатки зростають, бо три роки тому в суді було три провадження, а нині понад 10 чоловік судять або ось-ось почнуть судити. І це добре, що роботи стає більше. Але і грошей треба все більше.
Мабуть, гарно, що є іноземні фонди, отой старшний Сорос, котрі допомагають напряму визначеним ними адвокатам. І точно дуже печальним для мене є той факт, що в Україні не знаю українських фондів чи окремих філантропів, котрі б опікувалися цими справами і допомагали потерпілим.
Вічна пам'ять Юрію Вербицькому.
===
Volodymyr Boiko
Вербицький - це №2. А під №1 у переліку Героїв Небесної Сотні значиться Мазуренко Павло Анатолійович, нагороджений посмертно званням "Герой України" Указом президента України від 21 листопада 2014 року № 890/2014 . Щоправда, кримінальне провадження за фактом загибелі Мазуренка ніколи не реєструвалось, оскільки причиною смерті 22 грудня 2013 року стала двостороння пневмонія внаслідок відмови Мазуренка від шпиталізації
---
Ihor Lutsenko
Volodymyr Boiko ОТ ДО ЧОГО ТУТ ПОРОШЕНКО?!
---
Volodymyr Boiko
Порошенко видав Указ на підставі даних, наданих 2 відділом Головного слідчого управління Генеральної прокуратурою України. Яким чином Горбатюк включив у перелік людину, яка не була визнана потерпілим - то треба питати в Сергія Вікторовича
---
Ihor Lutsenko
Volodymyr Boiko хіба ГСУ давало? не на підставі даних УІНП?
---
Volodymyr Boiko
Ihor Lutsenko Процедура підготовки указів передбачає погодження з зацікавленими відомствами. Безсумнівно, ініціатором були В'ятрович і Ко. Але списки мали вивірятись у Генеральній прокуратурі, де група Горбатюка розслідувала обставини загибелі учасників акцій протесту. А, взагалі-то, було б непогано дослідити документи, що стали підставою для видання Указів президента про нагородження Героїв Небесної Сотні - і притягнути винних до відповідальності.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3079654.html.
Tags: бойко, история, майдан, менты, титушкки, україна, янукович
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments