Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Що йому скажуть німці? Німці будуть казати: давай виконуй Мінські угоди

Ihor Lutsenko ·
Зеленський поїхав зустрічатися з німцями.
Що йому скажуть німці? Німці будуть казати: давай виконуй Мінські угоди, байдуже, що ні ти, ні українська держава їх не підписувала, підписували якісь організовані Порошенком пройдисвіти; але ти, Зеленський, їх виконуй, бо ми так тут вирішили.
Тож може треба називати Мінські угоди НІМЕЦЬКИМ планом поділу України, і питати у цих Шредерів-Меркелів, чому до сих пір їх союзник і корупційна кишеня «Росія» зайняла і утримує Дебальцеве? Які дії німці вчинили станом на зараз, щоб змусити свою корупційну кишеню вийти з цього українського міста, котре за НІМЕЦЬКИМ планом поділу України, має лишитися Україні?
Що йому скажуть німці? Що Північний потік-2, упс, уже якось – раз, і добудовано? Може, нам слід і тут називати речі своїми іменами – що Північний потік (ПП) є НІМЕЦЬКИМ проектом, де Росія грає роль німецького «тарана», громовідвода.
Вдумаймося уважно: хіба мав би ПП хоч якийсь шанс на реалізацію без Німеччини? Хто, як не Меркель-Ріббентроп, порішала з сусідніми країнами, порішала навіть з США? Невже хтось ще повірить, що якась маргінальна «Росія» на таке здатна – провести свою брудну трубу водами Євросоюзу?
Що там ще скажуть німці? Будуть незадоволені риторикою Данілова та Зеленського, їх конкретними питаннями щодо членства в НАТО та Євросоюзі? Ой, які легкоранимі. Бо їм пече очевидний факт – німецьке керівництво зрадило свою країну, і діє всупереч її інтересам безпеки, безпеки своєї та сусідів.
Придивіться уважніше – на Меркель та її колегах давно вже російська ушанка, в руках – балалайка з захованими в ній пачками купюр. Тому що з Росією можна творити корупційні ґешефти, а з власним німецьким народом – набагато важче.
Німецький народ мусить допетрати, що якщо їх вожді вже давно в союзі зі східними тиранами, і це їх веде приблизно туди ж, куди й попереднього разу. Бо зі східними деспотіями можна пізнати лише нових вимірів безумства і ницості, але аж ніяк не сили чи розуму. І, нагадаю, історія вчить: завтра ці звірі готові повернутися і зжерти свого вчорашнього «друга», вони сплять і мріють розірвати руку, що їх годує.
Воістину, краще вже відвертий ворог Росія, ніж такий «друг», котрий на ділі фінансує цей весь фестиваль маніяків під назвою «РФ», а в усній традиції волає про права людини, мир і демократію.
Ой, німці образяться? Ой, як страшно! Сіменси в Крим поставлять, заводи в РФ побудують, зброю нам не продадуть?..


-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3081937.html.
Tags: германия, зеленский, конспирология, подонки, порошенко, рассея, україна, х%№ло
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments