Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

там з усього потоку імперської свідомості варто вказати лише на дві речі

Borys Babin
На російському президентському сайті наразі виклали нещодавно обіцяну "історичну" статтю про Україну, навіть двома мовами.
Наразі "корисні ідіоти" усіх кольорів вітчізняної політичної жомової ями будуть обсмикувати ці тези, перекладені українською з стислого курсу "історії Комуністичної партії".
Тому одразу зазначу, що там з усього потоку імперської свідомості варто вказати лише на дві речі.
Це окрема згадка колективним Путіним про острів Зміїний та про "русинів Закарпаття".
Ну а решта насправді малоцікаве, хіба що для курсу "як не варто писати помпезні тексти", рівня майбутньої докторскої дисертації пана Ківи.
Та й від справжніх "першоджерел" у Кремлі відійшли недалеко.
"Никакого особенного малороссийского языка не было, нет и быть не может" Валуєвський циркуляр, 1863 р.
"в среде польской элиты и некоторой части малороссийской интеллигенции возникали и укреплялись представления об отдельном от русского украинском народе. Исторической основы здесь не было и не могло быть" Путінська стаття, 2021 р.
=====
Andrii Klymenko
-- Путінський опус треба сприймати серйозно. Це теоретичне обгрунтування нового етапу війни.
-- Мета - повернути землі "історичної Росії", а ще одна - визволити українців (як частину російського народу) від петлюрівсько-мазепінсько-американських заколотників:
--"...мы никогда не допустим, чтобы наши исторические территории и живущих там близких для нас людей использовали против России. А тем, кто предпримет такую попытку, хочу сказать, что таким образом они разрушат свою страну."
===
Тетяна Іваневич
"Близких для нас людей"((. Ну от як, якою проповіддю чи бейсбольною бітою втовкмачити росіянцям, що ми не вважаємо себе близькими до них, що не треба набиватись нам в рідню і на цій надуманій підставі не те що вчити нас як жити, а змушувати жити за їхніми правилами і за їхнім сценарієм їм на користь.?! Колись в ФБ попалась теза "ми повинні стати для росіян далекими, незрозумілими, чужими - з іншою мовою, іншими піснями, іншою культурою, іншою ментальністю"... Щоб вони не набивались нам в "братья". Так от ми є такими - тільки вони ніяк не можуть (не хочуть) це зрозуміти((
=====
Костянтин Машовець
11 год ·
Путин в виде послания украинцам списал российский (и немного советский...) учебник истории... и добавил немного своей отборной и бредовой отсебятины...
И кого он этим хотел впечатлить?
Идиот...

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3083203.html.
Tags: история, рассея, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments