Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Аваков написав заяву про звільнення з посади

Ihor Lutsenko
Своєю політичною кар'єрою він показав, що так зване громадянське суспільство - як справжнє, так і удаване - не має жодного впливу на основні процеси в Україні, з моменту втечі Януковича.
Які б жахливі злочини не вчиняли поліцейські, який колосальний непрофесіоналізм вони не демонстрували б, це ніяк не мало наслідків ні кадрових, ні тим більше системних.
Скільки б не стрибали активісти і ''активісти'', якою б не була медійна і фейсбучна хвиля ненависті.
Коли ми голосували за відставку Авакова, кнопки ''за'' натиснули зі мною лише три десятки чоловік, з понад 400. Це і з влади, і з опозиції. Повний розгром і капітуляція.
Аваков був сильним суперником. Сильнішим, ніж ми. Підозрюю, він іде радше через те, що набридло грати, що він тут усіх переграв.
І не виключено, що далі буде ще важче.
Попереду у нас іще довга, довга боротьба. Усі беркути, крім нещасних одиниць, лишилися в строю. Усі ті, хто організував моє викрадення і хто повинен у смерті Юрія Вербицького під час Майдану, залишилися працювати.
Але ми будемо далі пиляти ці грати.
=====
Владимир Фесенко
Ну вот вам и 13-е, хоть и не пятница.
Главная новость дня, более того – сенсация! – Аваков идет в отставку. Важно, как это произошло: по просьбе Президента Зеленского. Аваков в очередной раз продемонстрировал лояльность Президенту, не стал цепляться за должность. Ушел достойно. А это означает, что его партнерские отношения с президентской командой, точнее, с самим Президентом, могут и сохраниться.
Очень многое может сказать информация о его возможном преемнике на посту министра внутренних дел. Если, вдруг, это будет человек, связанный с Аваковым, то тогда сохранится и его влияние на министерство. А если это будет человек из лагеря его оппонентов, то прямо противоположный сценарий. И тогда возможно усиление политической борьбы вокруг министерства внутренних дел.
=====
Дмитро Корчинський
Аваков подав у відставку.
Нарешті звільнилася посада для лисого з Кварталу 95.
=====
Volodymyr Zolotorov
прогноз по авакогу: будет еще хуже
=====
Yuriy Romanenko
Аваков ушёл в отставку. Теперь будет ещё больше веселья. Как метко сказал мой коллега, не знаю чем в воздухе больше пахнет: досрочными выборами или бунтом? Я думаю, что в воздухе пахнет и тем, и другим. 🙂
=====
Alex Melan
Не запитуйте мене чому Аваков написав заяву. Давайте подивимося хто проголосує за це.
Дуже швидко пішли процеси після зустрічі Авакова з Кентом.
=====
Bogdan Butkevych
Аваков наламав зеленському всю гру. І зіграв на випередження.
Зе явно збирався 20 липня на річницю вбивства Шеремета красиво подати його на звільнення - і скинути з себе відповідальність за жесть з Антоненком-Кузьменко остаточно.
Плюс зробити типу подачку громадянському суспільству й продемонструвати з понтом очищення влади. І призначити на місце авакова дбайливо вирощеного в типу яструба Данилова. Напевно, й призначать.
Але аваков явно цю гру розкусив. І вирішив зробити крок на випередження і піти сам. Плюс показати, що він - самостійний гравець. Типу прийшов як самостійний гравець - пішов сам. Й тепер це якраз він типу знімає з себе відповідальність.
І радіти такій відставці не приходиться - він показує, що йде сам і тоді, коли він сам хоче.
А головне - він явно збирається на патріотичний фланг, в опозицію до Зе. Чим, до речі, остаточно ламає всі плани ОП на позачергові вибори. Бо хто б не прийшов на місце авакова - він тупо не встигне увійти в курс справ. А в такому стані входити у вибори не можна.
Аваков явно збирається надалі виступати в ролі такого собі тру-державника і захисника ідеалів Майдану та куратора добробатів. Це, до речі, погана новина для Порошенка. А ще згадайте як пару днів тому Аваков викладав фоточку з рукостисканням з паном Кентом - ймовірно, новим послом США в Україні. Це - теж меседж Зе.
Ну, й про всі наші мрії про покарання людини, яка дбайливо зберегла мусорську мафію, можна забути.
Він обіграв зеленого дурника вже двічі. Спочатку, коли пов'язав його справою Ріффмайстера. А тепер - перекинувши її на його плечі.
Понад те - у Зе з'явився ще один потужний противник. З купою грошей, компроматом, прихованими впливами на ЗМІ та чудовими стосунками з усіма олігархами. Та спікером Разумковим.
При всій моїй глибокій нелюбові до цього персонажа не можу не відмітити краси гри. Зе ріденько обісрався в черговий раз.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3084546.html.
Tags: аваков, зеленский, конспирология, менты, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments