Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Ну що, вже всі "експерти" висловилися щодо відставки собакова?

Вадим Хомаха
Ну що, вже всі "експерти" висловилися щодо відставки собакова?
А я не звик рефлексувати, поки не сформував власне бачення. Тим більш, у разі такої події.
Тепер те, що хотів сказати.
1. Я не очікував на це – це м'яко кажучі. У собакова - держава всередині держави. Власна армія з важкою артилерією, бронетехнікою, авіапідтримкою. Плюс купа парамілітарних формувань навколо неї.
2. Цей крок - 100% прорахований, а не спонтанний. Це трапилося одразу ж після жахливих для України результатів турпоїздки зеленого лакея до фрау рібентроп. Заява мадам свідчить про те, що вона особисто і її штазівсько-газпромівське оточення цілком не проти ліквідації "проблеми України" (точніше України) за планом хуйла (швайншмайсера). Отже, після запуску хуйлопотоку агресія може розпочатися у будь-який момент. На Європу це не вплине аж ніяк.
3. Саме тому, на мою думку, собаков не хоче брати участі у процесі ліквідації України, де він особисто є власником великих активів. Чи мільярдер він? Я не виключаю. А за умови капітуляції і перетворення України на васала хуйлостану він втрачає геть усе. До речі, я вважаю, що саме це й було причиною того, що "ХНР" хуйлу-суркову створити не вдалося.
4. Поки це виглядає ультиматумом. Хоча є певні шанси, що лігву резидента вдастся зібрати 226 голосів за відставку. Але це буде піровою перемогою. Тому собаков сподівається залишитися на посаді, укріпивши позиції до стану співвласника країни. І тоді вже рулити країною фактично буде він одноосібно.
5. У разі відставки собаков збереже майже всі важелі впливу на мусарню. Змінити все керівництво всіх підрозділів, управлінь... плюс Держприкордонслужби – у зельца нема такої лави запасних. Від слова "абсолютно". Отже, наступник від клоунської шайки не отримає повного контролю над міністерством. А собаков може у будь-який момент натиснути на потрібні кнопки.
6. Але час, коли він ще зможе повністю контролювати ситуацію в мусарні – обмежений. Тобто, на нас очікують якісь події вже незабаром. Які? Перше, що спало на думку – дострокові президентські вибори. На яких собаков вже буде гравцем. І не на боці лакея і його кодли. Цілком можливо, шо підтримає папірєдніка. Плюс, він має потужну групу серед лакеїв верховного шапіта, яку повністю контроює і яка може блокуватися з будь-ким проти зельців. До того ж, у совбакова цілком "робочі" стосунки з усіма олігархами.
7. У разі усунення собакова з посади зельц може стати мішенню. І захищати його ніхто не буде. Навіть, якщо він зникне, ніхто, крім його найближчого оточення, яке приросло до корита, шкодувати не буде. Я зрозуміло пояснив? (це крайній шанс, якщо не собакову не вдастся бліцкріг, але..)
8. Що ще? Вагнергейт може вибухнути так, що мало не буде нікому з зеленої кодли.
9. Чи торкнеться це кожного з нас? Так, безумовно. Бо хуйло з сокирою вже напоготові за поребриком і пильнує за тим, що відбувається у "братній країні". Лист вчора українською) - ДУЖЕ показовий.
10. На нас насуваються важкі часи. Отже, готуйте зброю і готуйтеся морально до них. Нудно не буде, це точно.

=====
Oleksandr Danylyuk
19 год ·
Єдина причина, по якій РФ будувала Північні потоки, - це необхідність забезпечити Німеччину газом в період військової агресії проти України.
Ніякої іншої мети у цих труб не було і немає.
===
Oleksii Stepura
Оцього в "Газпрому" в Німеччині не було і не буде: західноукраїнські ПСГ загальною ємність в 25,32 млрд кубів. Найбільше в Німеччині та Західній Європі ПСГ «Реден», що належить партнеру «Газпрому» WINGAS з 1999 року, має ємність близько 4,2 – 4,4 млрд кубометрів. Друге за величиною ПСГ «Хайдах», яке добудували в 2011 році в Австрії, вміщує від 2,8 до 3,1 млрд кубометрів газу. Решта потужностей («Йемгум», «Катаріна» і «Етцель» в Німеччині, а також «Банатський Двір» в Сербії і «Дамборжіце» в Чехії) не дотягують в сумі до 3 млрд кубометрів.


=====
Станислав Кукарека
12 год ·
Аваков удивил. Думаю будет нескучно...
===
Людмила Томенчук
Был в нашем городе директор театра. Совершенно не потопляемый. Чего только в его керуванні не было, и как только его не пытались столкнуть с насиженного места, - ничего не выходило. И потом как-то посреди тиши и благодати вызвали его в обком, и на следующий день он на ровном месте написал заявление по собственному. У начальства изменились планы - и адьё.
Вспомнилось отчего-то. )))
---
Станислав Кукарека
Это не тот случай.
---
Вячеслав Кондратьєв
Станислав Кукарека а если его вызвал американский обком?
---
Людмила Томенчук
Станислав Кукарека Очень может быть. Но ситуация такой же силы неожиданности.
А под начальством в случае Авакова, конечно, имеется в виду не отечественный "обком". 🙂
---
Станислав Кукарека
Все равно нет. Грянет война. Еще не знаю в какой форме, но грянет.
---
Людмила Томенчук
Кого с кем?
---
Станислав Кукарека
Мне больше интересен Монастырский тут. Я уже не помню, у меня уже склероз, но может быть это тот самый пасан что был "главный решала Киева" образца где то так 2013 года. Что то типа вашего Корбана, но только еще круче.
---
Станислав Кукарека
Официальная его биография в инете слишком уж скудна, как для такой должности. И может быть это таки даже и он. И тогда это вообще знаковый процесс.
---
Станислав Кукарека
Тогда это Аваков просто подставляет Зелю, это айкидо. То есть дает ему обосраться. С 7 июля в силу вступило безакцептное списание бабла у лохов с карточек. Практически синхронно - почти двухкратное повышение коммуналки. К чему это нас приведет месяца за 2-3? Правильно, к экспроприации прямой, к отключению повальному коммунальных услуг. А еще через полгода к массовому выселению лохтората из ценной недвижимости. Кто это будет делать? Менты. Больше некому. И лохторат так или иначе будет реагировать...
---
Станислав Кукарека
Ну то есть ментов тупо начнут стрелять. У нас уже стреляют, тут вот намедни у меня на районе какой то пасан менту отстрелил руку по сути. Но это только цветочки, будут и ягодки. Аваков вероятно не хочет в этом всем участвовать. Ну или хочет, но только с другой стороны окопа. Он хитрый сука 🙂
---
Людмила Томенчук
А вот эта картинка вполне укладывается в портрет Авакова. Имя Монастырского я вообще слышу впервые...
---
Станислав Кукарека
Зеля думал что "непотопляемый Аваков обеспечит". А вот тут блять засада. Нема "Авакова непотопляемого", а че еще нахуевертит там тот Монастырский вообще никто не знает. Скорей всего тот Монастырский просто ничего не сможет при малейшей бузе, тем более что у него просто не будет времени даже для "овладения контроля над аппаратом", и будет плохо все. Все это предмет торга 🙂
---
Станислав Кукарека
Но это все пока теория. И да, тот это "монастрырский" или "не тот" я пока тоже не знаю. Будем наблюдать (с) 🙂

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3085522.html.
Tags: аваков, германия, зеленский, коллективное х%№ло, кукарека, провокація, рассея, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments