Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

ХЗ

Станислав Речинский
Сергей абсолютно прав. Монастырский будет просто вывеской. Руководить будет откровенный "ватник" и махровый вор Евдокимов. Но он не будет задерживать друзей-наркоманов Зеленского и радостно постарается "зачистить" всех нас, когда мы будем штурмовать ВР, легализующую особый статус Донбасса и прочего штанмайера.
=====
Sergey Vysotsky
Вчора на Liga.net побачив інформацію про те, що приводом для відставки Авакова стали синхронні затримання поліцією обдолбаних депутатів-слуг за кермом. Що це начебто було представлено Єрмаком Зеленському в якості змови по дискредитації його партії.
Чесно кажучи, не дуже повірив в це. Бо мені здавалося самоочевидним, що партію дискредитують не поліцейські, які хапають соціально-небезпечних депутатів-наркоманів під час керування автомобілем, а власне саме ці депутати-наркомани. Ось Тищенка ніхто на вживанні речовин не ловив, але партію він і без того дискредитує так, що аж гай гуде. Ніякої поліції із вівчаркою не треба.
Але ні. Виявилось, що формальна логіка живе окремо від логіки нашого президента. За останню добу декілька знайомих підтвердили мені інформацію про те, що Зеленський був дуже незадоволений затриманнями своїх депутатів. І що саме це схилило терези не на користь Авакова...
Ось власне і пояснення того, яку країну будують Зеленський та Ко. Авторитарну державу, в якій народу не можна нічого, зате його «слугам» дозволено усе! «Грабуй, вбивай, є@и гусей», вибачте!
І так. Мені ще розповіли, кого Банкова бачить справжнім міністром внутрішніх справ, а не перехідним, в якості якого виступить Монастирський. Це навіть не Татаров, все набагато гірше... не буду поки писати прізвище, щоб не наврочити... але повірте, Авакова ви ще згадаєте «незлим тихим словом».

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3087099.html.
Tags: аваков, беспредел, зеленский, менты, порошенко
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment