Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Справжня боротьба з криміналом виглядає так: до вас рано чи пізно приходить поліція

Ihor Lutsenko
Справжня боротьба з криміналом виглядає так: до вас рано чи пізно приходить поліція.
Не винятком стала і боротьба Sergey Kuyun, і його однодумців проти паливного фальсифікату на заправках. Сергія знаю щонайменше років 15 як експерта цієї галузі, котрий одночасно робив кар’єру у журналістиці та консалтингу. Нині у його успішний бізнес атакувала поліція – бо декому дуже не сподобалася його кампанія проти заборонених присадок, котрі завдають шкоди здоров’ю, проти мільярдних схем несплати акцизу.
Позавчора на його мирний консалтинговий бізнес прийшли з обшуками правоохоронці. Перевернули все догори дном, зламали сейф, протримали годин 5 співробітників. Забрали гроші з сейфу. Бо поступило замовлення, як вважає Куюн, від БРСМ – компанії, пов’язаної з найгіршими представниками режиму Януковича, котра і нині фінансує усілякі антиукраїнські політичні та медіапроекти.
З вини БРСМ ставалися пожежі на сховищах палива (шестеро загиблих!), з їх вини мільйони машин отримують неякісне пальне і псуються, мільйони людей дихають отрутою. На жаль, на сьогодні українське суспільство не має від цього механізмів захисту, та й особливо не намагається їх шукати, страждає мовчки.
Один з не багатьох, хто сміливо і компетентно про це говорить – це Сергій з його компанією А-95.
А що ж правоохоронці?
От, власне, для такого й змушують нас з вами утримувати ці так звані правоохоронні органи – щоб такі хазяї життя, як паливні фальсифікатори з БРСМ, мали безкоштовних держиморд для охорони своїх інтересів, для затикання рота таким, як Сергій. Якщо ж у вас украдуть мотоцикл чи замовлять ваше убивство, викрадення – то тут «поліція» вам нічим не допомагатиме.
Очевидно, що БРСМ надає непогані премії заступникам Генпрокурора і посадовцям МВС-поліції. Бо має з чого: всього держава втрачає на подібних їхнім схемах до 22 млрд грн. В затратній частині – регулярна тіньова зарплата прокурорам, сбу і ментам.
Дуже сподіваюся, що цей злочин буде покарано, що прокурорів і поліцейських за цей незаконний обшук покарають по всій суворості.
Розповсюдити цю інформацію – справді допоможе нам з вами. Саме через таке вільне кошмарення бізнесу рекетирами у погонах наша країна, розумна і багата ресурсами, пасе задніх, люди бідні і безправні. Саме тут треба нам перемогти.

-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3087935.html.
Tags: беспредел, менты, подонки, прдоны, піар, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments