Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

В Ужгороді б'ють на сполох через потоп (ФОТО, ВІДЕО)

В суботу пізно ввечері в Ужгороді пройшла термінова нарада комісії із надзвичайних ситуацій, яку скликав міський голова Віктор Погорєлов.


Як наголосили на нараді, Ужгород відчув наслідки тривалої зливи, утім, ситуація є контрольованою. Зливова каналізація міста подекуди не вповні справляється з навантаженням через те, що стоки неможливо скинути у повноводну річку – рівень води в Ужі наблизився до бетонного парапету набережної, який убезпечує місто від паводків.
Міський голова наголошує – стан справ у місті під контролем, катастрофи не буде, а негаразди, які виникли внаслідок тривалої зливи, будуть усуватися найближчим часом.
Водночас є певні проблеми. Так, із 1100 комунальних будинків локальні підтікання дахів є в 16-ти, про ці випадки відомо комунальним службам й при можливості аварії усуваються. Роботи тривають і щодо усунення підтоплення під залізничним мостом, - інформує прес-служба міської ради.
Водночас у верхів'ях річки Уж спостерігається зниження температури, отже, рівень води має впасти.
Водночас, як повідомляє Час Закарпаття , сьогодні з самого ранку Ужгород заливало, зокрема мікрорайон Радванка та переїзд на Анкудінова, де свого часу вибухнув газ.


www.mukachevo.net
Tags: наводнение, ужгород
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments