Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Головний піар-ворог вакцинної індустрії військові кораблі

Захар Мілютін
Головний піар-ворог вакцинної індустрії - не антиваксери, плоскоземельці, чи рептилоїди, що про них без кінця пишуть фарма-піарники,
а військові кораблі.
Саме вони найбільш регулярно, послідовно і наочно демонструють неефектичність ін'єкційної профілактики вірусних захворювань.
Зокрема пару років тому, коли фарма роздуваючи кір-істерію нарощувала обсяги збуту вакцини КПК від кору-паротиту-краснухи,
репутацію цього продукту сильно попсував скандал з американським військовим кораблем, де в умовах повної ізоляції у відкритому океані серед 100% вакцинованого екіпажу трапився спалах паротиту.
Цього разу рекламацією ковідних ін'єкцій став британський авіаносець з теж 100% обколотою командою, що він теж вже другий місяць телепається океанами.
Позавчора там зареєстрували вже 100 випадків ковіду.
https://www.bbc.com/news/uk-57830617


===
Ярослав Вішталюк
"А уявіть, скільки б захворіло і померло, якби не ..."?©
---
Захар Мілютін
Ярослав Вішталюк ага. згадайте скіко оно торік британських авіаноців на нуль повимирало, поки вакцини не авторизували. По Атлантичному океяну ж досі сотні кораблів з трупами молодих вбитих ковідом моряків плавають.
---
Лариса Горбатюк
Вакцинуватись,щоб захворіти, вже давно відома "теорема".
===
Alexandra Kondrasheva
Це в них там КОВІД тому що ми тут ще не вакциновані. А ще таке буває, я чула, що одна жінка вагітніє тому що інша забула випити контрацептиви.
===
Anton Kuzmenko
У всьому винні нещеплені працівники портів - в які заходив корабель протягом міссії. Це все вони!
---
Захар Мілютін
Anton Kuzmenko Тут є більш вузьке коло підозрюваних "The Queen and the prime minister both went onboard before it headed off for the Indo-Pacific region."
===
Tanya Melnychenko
Ага, це вони розкажуть, що типу одни чувак якого кололи вже був хворий і не знали, а решта просто випадково заразилися, але якби не були обколоьі то померли б, а так перебіг не смертельний. Чули-чули
===
Vika Sabadosh
Колективно вакциновані і колективно хворі... Очікувано! Це прихильникам колективного імунітету присвячується. Бажано, щоб хоч розібратися могли, що це таке колективний ім.)

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3090351.html.
Tags: карантин, мировое правительство, сша, щеплення
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments