Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Але і я мушу визнати, що у структури Святого Заходу може пробратися корупція!

Ihor Lutsenko
Як відомо, кожен прогресивний український патріот (як я) має прагнути двох речей: щоб курс нашої країни визначало Агентство США з міжнародного розвитку, а щоб цей курс втілював районний осередок Компартії Китаю.
Але і я мушу визнати, що у структури Святого Заходу може пробратися корупція! Про що свідчить відео, опубліковане журналістами. На ньому функціонер ЄБРР, відповідальний за кредитування доріг, ЗНЕНАЦЬКА отримує подарунки від представника фактично підзвітної ЄБРР структури, в ході приватної зустрічі у ресторані.
Я, звісно, не сумніваюся, що у тому пакеті – лише блокнотик, чашка з логотипом і ручка. Але престиж Заходу підірвано, адже такі зустрічі на дуже схвалюються антикорупційним етикетом.
Якщо серйозно, то ми, звісно, потребуємо грошей Заходу. А особливо потребуємо дешевих грошей від їх фінансових організацій, котрі спеціально створені для того, щоб через ці дешеві гроші займатися хорошим (і не завжди) лобізмом у країнах-позичальниках.
Але це не значить, що не має бути публічного контролю і звітності перед тубільцями про те, якої якості проекти фінансуються, чи не шкодять вони державі (зокрема, природі чи спадщині) і які заходи зі свого боку «міжнародні» структури застосовують, щоб упередити розкрадання цих коштів «міжнародними» посадовцями разом з посадовцями локальними.
Бо красти можуть міднародники, а віддавати кредити нам, з наших аборигенських податків.
До речі, про податки. Якщо калькувати відомий вираз «немає грошей держави, є гроші платників податків», то можна казати, що немає «міжнародних» фінансових структур, є лише конкретний інтерес конкретних іноземних корпорацій чи урядів.
Тож чекаємо від ЄБРР майстер-класу у кризових комунікаціях – публічного звіту про використання коштів на будівництво доріг в Україні і заходів, здійснених з метою попередження корупції.
P.S. Пікетував ЄБРР з екологами ще з нульових, бо деякі проекти в галузі енергетики цього шановного банку є дуже небезпечними для навколишнього нашого середовища.
P.P.S. 25 жовтня 2018 року колишнього директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду Родріго Рато помістили у в'язницю за вироком суду у зв’язку з податковим шахрайством. Будьмо пильні і берімо приклад із закордонних правоохоронців!


-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3095309.html.
Tags: левые, мировое правительство, податковий кодекс, сша, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments