Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Borys Babin · Плач Єремії над Сивашем

Наразі українськими медіа системно поширюється вчорашнє звернення в Ютубі групи кримських рибалок. Скаржаться працівники моря на "утиски промислу та дискримінацію" порівняно із рибалками РФ, з Краснодару та Ростову.
Обіцяють «перекривати дороги» та «писати листи улюбленому вождю». Наскільки можна зрозуміти з відео, там дійсно є системні кримінально-корупційні конфлікти між ловцями камбали та пеленгасу, російськими "прикордонниками" та "рибоохороною", зокрема на Сивашу.
Але примітно інше.
Зі слів кримських рибалок їм саме наразі, у 2021 році нібито у Ростові фактично припинили "видавати квоти" на лов. Клерки Федерального агентства з рибальства кажуть "вибачте, все вже розібрали". Нагадаю що квоти на лов на Азові між Україною та РФ мала розподіляти така собі спільна комісія що збирається щорічно (з 2019 року онлайн) навіть за умов конфлікту. Про системні кримінальні зв'язки цієї комісії, її покровителів та її бенефіціарів у Криму, Києві, Ростові, Москві писалося багаторазово. Не повторятимуся.
Але нагадаю, що з 2016 року Держрибагенству, міністерствам, уряду в цілому громадськістю багаторазово ставилося питання – чому в рамках роботи цієї комісії серед іншого українською делегацією з 2014 року де-факто ігнорується протиправний «розподіл» агресором російських квот у окупованому Криму серед тамтешніми підприємцями. Адекватного реагування на це питання від української влади декілька років не помічалося.
Ну а потім на Держрибагенство подали в суд, в інтересах викрадених окупантами бердянських рибалок. Перший раунд у травні цього року рибні бенефіціари виграли, але попереду проходження всіх внутрішніх інстанцій та звісно й низка авторитетних міжнародних інституцій.
Які, на відміну від Держрибагенства та інших органів влади України, на факти сприяння військовим злочинам на окупованих територіях, включаючи екоцид та викрадання материкових рибалок як заручників, звісно заплющувати очі не стануть.
Мабуть якщо міжнародні наслідки цих судових проваджень для рибної мафії ще не зрозуміли ікорні запроданці у Києві та Бердянську, то скоріш за все ситуацію вірно оцінили у Москві та Ростові та почали класичну гру "Крим? Який Крим? Це ж не ми".
Адже звісно дуже цікаво коли суд йде в Одесі, а «хвости» моторошно починають прятати у Ростові.
Ну а кримським рибалкам слід порадити непоганих юристів, які зможуть описати їх митарства за умов окупації у процесуальних документах для Страсбургу та Гааги.
Це явно перспективніше ніж анонсовані рибалками «листи вождям».
Чим можемо – допоможемо).

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3098776.html.
Tags: коллективное х%№ло, крим, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments