Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

кримчани за 8 років навчилися майстерно троліти і московитів, і співвітчизників-кримнашів

Алі Татар-заде
кримчани за 8 років навчилися майстерно троліти і московитів, і співвітчизників-кримнашів.
-- Хош не хош я став психологом, - каже один такий. - При погляді на вираз обличчя і прикид обираю рішення, чи брати товстий інструмент, чи тонкий. Кому й "Валі в свою Московію, лапотнік" вистачить. А когось доводиться обкладати прапорцями, як вовка на полюванні.
Інше свідчення.
-- Знайомий прийшов до батьків з радістю: нарешті, нарешті німці визнали його достойним репатріації. "При Украинє не міг зібрати всіх документів!" - обурювався він, - "А как-прийшла-росія, так і 8 років не пройшло, як я отримав доступ до закритих фондів і там здобув документи для ФРН, які вони вимагали".
(розповідає жінка)
Ругав-ругав він отак Україну, хвалив Росію, всі сіли випили, всі раді. Тут я стаю з келихом і кажу:
"Ну а я бажаю, щоб нарешті вже Москва захопила всю тую Німеччину повністю. Щоби не тільки дядя Герман з тьотьой Вєрой, а й ми всі могли спокійно жити в Германії. Скорій би вже путен увів туди війська. Що то за життя настане! По-перше ми всі оселимось там, а не тільки дядя Герман з тьотьой Вєрой. По-друге ми повідкриваємо там наші, рускі школи, і наші, російські, універмаги. І образ жизні. І нам хорошо, і дядя Герман з тьотьой Вєрой не будуть сильно тоскувать по родіні, по близьких, по родній душі і язику".
Я сказала й сіла. А всі сидять як вкопані. Дядя Герман з тьотьой Вєрой хотіли щось сказать. та промовчали. Ніхто ж проти такого вслух не виступить: ну родичі, сусіди, але мало лі. А возразить їм хотілося! Але що їм возразіть? "Ніт, ми хотімо жити в Германії та любити Москву іздалека, а ви родичі і близькі сидіть тут, терпіть, ми мисленно будемо з вами"?
=====
Алі Татар-заде
в совітській час виходив дуже дорогий і кольоровий журнал "Куба" - на руском, іспанськом і мабуть ще якихось мовах. Один дядько в посьолку його виписував, ну а я був в гостях у його сина (вчились разом) і обміняв штук з тридцять обкладинок на щось корисне.
А, от тепер - чому обкладинки.
Бо на останній сторінці журналу "Куба" завжди була дівка в купальнику, при чому купальники - ох! таких совітські портні не шили і совітські тітки не носили. Та й самі дівки були дуже хороші, а кольорові! а і мена в них! а зачіски! Далі йшов опис. Їй завжди було від 18 до 25, вона вчилась на якомусь факультеті, данні йшли докладно ледь не до адреси та номеру под'їзду, а також - багато уваги про внутрішній світ, що вона читає, ким мріє стати, якого чоловіка собі хоче. Ну і звісно вона за Кубу і проти Америки. Коротше дівчина-мрія
Я приніс трофеї на урок, вчителька знайшла, вжахнулась, відібрала, хотіли вигнати з піонерів (але я вже був вигнаний, "як жаль", сказали педагоги), всі класи смикали мене по коридорах і питали, "звідки у мене ті картинки", а також що там насправді було (слухи бо це страшна сила, і подробиці расли як сніжний ком) і чи можу дістати ще. Питали навіть дєвочкі.
Я досі не знаю, що це таке було: чи елітні шлюбні оголошення, чи торгівля студентками, чи просто вдалий піар "острову свободи", бо нічим іншим як різноманітністю дівчин в самом соку їм похвалитись небуло і нема.
Якось я потрапив в підсобку до вчителя-химика, куди він нікого не пускав, і впізнав одну з дівчин - вона висіла в нього пришпилена в куточку, поміж таблицей елементів та почесной грамотой района. Я спитав його, чи відома йому доля інших дівок, і той - не знаю в жарт чи ні - порадив заглянути до фізрука, военрука і замдіра (замдиректора).
Але справжній сорприз чекав, коли я потрапив до Батька в цех. Теж випадково, і там була ще одна чекита з моєї колекції.
- Син, ну це нормально, - запевнив Тато, - дивись, нам навіть однаковий типаж подобається, бачиш які ми рідні души.
Я подумав, що ні про який типаж не йдеться, адже там що ні картинка то було різне, - але замість того чомусь по-хлоп'ячому вигукнув, що от би Мама бачила.
- Та вона бачила.
- І що вона сказала?
- Сказала, що не ревнує до малюнків.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3101415.html.
Tags: дебіли, история, коллективное х%№ло, крим, рассея
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments