Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

А ви питаєте, чому «по тєлєку мовчать про війну»? Бо тут всі зайняті

Joseph Possum
Епіграф.
«Йобані штабні пацюки» - сталий вислів, використовується в бойових частинах ЗС України для позначення пацюків штабних, йобаних.

Що має робити на фронті журналіст? Інформувати суспільство про ситуацію на цьому самому фронті та сприяти формуванню позитивного іміджу рідних ЗС України.
Що має робити пресофіцер? Водити цього цивільного довбойоба за ручку, слідкуючи, щоб він не спалив позицію, не підставив дупу під кулю і переводити йому з армійської мови на побутову українську. Суцільна гармонія.
І тут з’являються вони. Йобані штабні пацюки.
Є бригада. Нормальна така бригада. Воює. Нормально воює. Добре навіть. Та, блядь, чудово вона воює. І в цій бригаді є пресслужба. Яка працює. Нормально так працює. Та, блядь, чудово вона працює. Точніше – працювала. Бо на бригаду приходить телеграма. Від Головного управління Генштабу ЗС України. А в цій телеграмі, діти, ГШ звинувачує командування бригади у витоку інформації аж у 18 публікаціях, яка, увага, цитата: «може призвести до обізнаності розвідок противника».
І що ж це, діточки, за інформація?
В одному з сюжетів розкривається розташування підрозділу. Знаєте, як? Там сказано «поблизу Волновахи». Все, курво, фронт посипався, ворог отримав точні координати.
В цьому ж матеріалі відображені «інженерні роботи» (боєць гребе лопатою). В ньому ж «розкрите інженерне сполучення» (зйомка з середини окопу).
Але найстрашніше, діти, що в матеріалі на восьмий рік війни засвітили «стрілецьке озброєння та боєприпаси». Тобто відзняті автомат, кулемет і набої.
В іншому сюжеті «ідентифікується керівний склад бригади». Тобто комбриг щось пояснює. Те, що до цього комбрига знімали декілька років під час навчань, урочистих заходів, нагородження – то всьо хуйня, малята. Дав коментар в зоні ООС. «Ідентифікувався».
Тут же, в цьому ж сюжеті, «розкривають бортові номери техніки». І нічо, що техніка взята з архівних зйомок часів початку війни. І навіть не цієї бригади.
Але це все так. Прелюдія. Бо є ще сюжет про тренування танкістів. Фото з цих тренувань, до речі, опубліковані на офіційній сторінці ООС. Так от. В цьому матеріалі «зазначається вид військової техніки». Тобто, блядь, говорять про те, що в складі механізованої бригади є танки. В бригаді троє танкістів – Герої України, але те, що танки є, то військова таємниця.
Після всього цього те, що в епістолі переплутали Старогнатівку з Новогнатівкою – то взагалі хуйня звичайна, дрібна.
Але це ж не все. Це ж армія. Це тільки початок. У бригаду приїжджає ВСП. Для цивільних – військова поліція. Добу їбуть мозок комбригу. Йому ж більше немає чим займатися на нулі, хай розважиться трохи.
Після комбрига їбуть інших старших офіцерів бригади. А то в них теж вільного часу дохуя. Бригаду зачиняють для журналістів. Пресслужба бригади звертається до штабу ООС та ГШ. Результат? Правильно, діти! Інструкторсько-методичні збори, блядь! Для всіх пресофіцерів оперативно-тактичного угруповання. На них прибувають всі пресофіцери бригад ОТУ, командир ОТУ і автор цього шедевру епістолярного жанру. І автор пояснює: телеграма, мовляв – це лише попередження про можливі кримінальні наслідки. Весь зазначений контент зі сторінок – видалити. А потім ця чудова людина народила ще один шедевр, вже в усній формі. Білі мішки та сітки знімати теж нізя. Бо вони «дозволяють ідентифікувати місцевість». Бінго, блядь!
Що маємо у підсумку? Комбриг, заступники і пресслужба із захватом чекають на кримінальне провадження. Всі пресофіцери ОТУ – в ахує і не знають, як їм взагалі працювати далі. Бо їм прямим текстом сказали: «Ви наступні». Журналісти теж у захваті, бо, виявляється, не можна знімати траншеї, автомати, бійців, маскувальні сітки і білі мішки з піском. Тобто, ви камеру, зрозуміло, увімкніть. Але кришечку з об’єктива знімати заборонено.
Зараз, начебто, є інфа, що в самому ГШ від цієї ситуації трохи підохуїли. І автору телеграми рекомендували вазелін купувати за власні, якщо хоче комфорту. Але підтвердження цієї інфи на даний час немає. І навіть якщо з’явиться – піздець вже відбувся. Бригаду трусило тиждень. Пресофіцери інших бригад пишуть рапорти: «Позакривайте нас нахуй теж, бо я їбав так жити».
А ви питаєте, чому «по тєлєку мовчать про війну»? Бо тут всі зайняті. Охуєвают.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3102902.html.
Tags: ато, беспредел, дебіли, коллективное х%№ло, подонки, свобода змі, україна
Subscribe

 • Макс Фактор

  Алі Татар-заде народжений 1872 року, Макс Фактор буде відзначати свій 150-й ювилей в 2022 році. Його ім'я настільки відоме, наскільки ж маловідома…

 • Гонгадзе...

  Євгенія Закревська 17 вересня 2020 р. · Літо 2000 року, коли за Гонгадзе вже їздила ментівська наружка, а в АП голоси схожі на... осіб, чиї імена не…

 • Станислав Кукарека · Когда компьютеры были большими - 2

  Если подробнее рассмотреть историю вопроса, то победительность госинвестиций (и эмиссии) стала в целом понятна еще в годы Мировой Войны. Еще даже…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment