Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

з якого дива ми маємо святкувати якісь парашутні стрибки під Воронежом?

Volodymyr Boiko
Любов до Сивочолого Гетьмана знищує залишки розуму – це вкотре довело видання «Главком», розмістивши 26 липня 2021 року повідомлення про святкування Дня парашутиста. Взагалі-то День парашутиста – 26 грудня. Саме 26 грудня 1783 року Луї-Себастьян Ленорман першим в історії людства стрибнув з парашутом з вежі обсерваторії Монпельє і саме цей день святкується в усьому світі. Але партійний рупор «Європейської солідарності» не визнає ані історичних дат, ані здорового глузду, натомість «помніт і гордітся». Як пояснив «Главком», святкувати День парашутиста треба саме 26 липня на честь того, що 26 липня 1930 року під Воронежем сталінські соколи під проводом Бориса Мухортова здійснили серію стрибків во славу радянської батьківщини й товариша Сталіна.
Не думаю, що в штабі «Європейської солідарності» чи у виданні «Главком», де бездумно повторюють вигадки радянської пропаганди, знають, хто такий Мухортов, згадку про якого не містить навіть Вікіпедія. Насправді, цими стрибками керував Леонід Мінов, але оскільки він у 1940 році був засуджений до 15 років позбавлення волі, у ЦК ВКП(б), вигадуючи радянський «день парашутиста», назвала керівником стрибків льотчика Мухортова...
Я не втримався й поцікавився в редакції «Главкому», яке все це має відношення до України й з якого дива ми маємо святкувати якісь парашутні стрибки під Воронежом? Отримав вичерпну відповідь – що про «день парашутиста» написано на сайті Харківського аероклубу ім. Гризодубової і це для «Главкому» істина в останній інстанції.
У зв’язку з цим я прошу Viktor Shlinchak не ганьбити ані себе, ані «Європейську солідарність» і зняти з сайту «Главком» повідомлення про «день парашутиста». Що ж стосується так званого «Харківського аероклубу ім. Гризобудової», то це – колишній аеродром радянського Добровільного товариства сприяння армії авіації та флоту, який був у 1991 році захоплений рейдерами і куди досі не може потрапити Фонд державного майна України, щоби взяти цей об’єкт на баланс. Зараз я публікую серіал про те, як в Україні розкрадалось майно ДТСААФ, вже вийшло чотири частини, невдовзі буде продовження:
https://naspravdi.today/uk/2021/04/19/armiia-bez-maybutnoho/
https://naspravdi.today/uk/2021/04/23/armiia-bez-maybutnoho-2/
https://naspravdi.today/uk/2021/04/30/armiia-bez-maybutnoho-3/
https://naspravdi.today/uk/2021/05/06/armiia-bez-maybutnoho-4/
Тож було б краще, якби «Главком» розповів про те, як рейдери захопили аеродром «Коротич», де розташований оцей самий «Харківський аероклуб ім.Гризобудової», замість того, щоби поширювати вигадки ідеологічного відділу ЦК ВКП(б).

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3105472.html.
Tags: бойко, дебіли, история, порошенко, прдоны, рассея, рейдеры, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments