Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

В продовження теми захопленого росіянами Бабиного Яру

Ihor Lutsenko
В продовження теми захопленого росіянами Бабиного Яру. Наводжу пост Маргарити Яковлевої (Ормоцадзе), бувшого члена Громадської ради Меморіального центру Голокосту Бабин Яр (МЦГБЯ).
Текст передбачає мінімальне розуміння проблеми Бабиного Яру, тому відсилаю до мого відео (посилання у коментарі), а також у двох словах опишу, про що розповідає Маргарита. На порталі Ліга.нет вийшов текст під рубрикою «Розслідування», нібито про проблему Бабиного Яру, але насправді це емоційний розбір особи Йосипа Зісельса, одного з провідних критиків діяльності МЦГБЯ, з анонімними цитатами і суб’єктивними оцінками авторки – словом, ніяке не розслідування.
З даного тексту можна дізнатися деякі цікавинки внутрішньої кухні МЦГБЯ, оцінити мотивацію іноземців, котрі хазяйнують зараз на українській землі Бабиного Яру. Отже, текст:
Як гебісти намагаються 'мочити' дисидента у 2021 році.
Читаю, як псевдо- журналісти з дуже шанованого порталу Ліга замурзалися у дуже неякісну заказуху (8 анонімних джерел! Купа помилок!) проти Йосипа Зісельса, яку оплачують Babyn Yar Holocaust Memorial Center.
Цікаво, що Dmytro Fionik, який всіма силами намагається захищати авторів заказухи, ще в 2013 році був звільнений з Ліги за участь в чорному піарі проти WebMoney, під час дуже брудною і безпринципної кампанії. На мене особисто тоді Фіонік кричав, вимагаючи коментарі WebMoney, з якими я працювала.
Бачачи низьку якість виконавців і реалізації, можу допустити страшну кризу всередині самої структури, при повному потуранні наглядової ради. Останнім потрібен тільки піар, що очевидно - відмазуються від кремлівських списків, обманюючи єврейський світ про свої досягнення по збереженню Бабиного Яру.
Виходячи з хамського нахабства, з якою реалізується проект, допускаю також, що Михайло Фрідман, Макс Яковер і войовнича бездарність Ілля Хржановський думають, що в Майбутньому світі за металобрухт, знущання над дівчатами і хайп на Бабиному Яру їх зустрічатимуть, як царя Шломо після будівлі храму.
Хлопці, ось Вас трьох і Вашу обслугу, за справи на Бабиному Яру, якщо не виправитеся, швидше за все будуть зустрічати колеги по Луб'янці в пеклі: не кажучи про ту голіму каламуть, яку Ви творили до Бабиного Яру. І ніякі спецслужби, і ніякі пожертвування вкрадених мільярдів, і ніякі псевдо-кабалісти Вас не відмажуть. Неможливо одну біду виправити іншою.
'Суд знову стане справедливим'.
'Не заздри гвалтівнику, і ніколи не вибирай шляхів його, тому що гидота перед Б-ом порочний'.
Бізнесменам, які мені вже пригрозили через мої наїзди на Мишу, нагадаю - світом править не телепень з Альфи, а Господь Бог. Більше захищайте тих, хто розв'язав війну в Україні - в пеклі ще є місця.
Тих, хто лайкають пост неосудної Olena Shkarpova, у якій всі аргументи зводяться до хіхі, хаха, і до решти хіпстерскому типу прикольного бреду - видаляю з друзів або баню. Олена стала на бік покидьків, і цей вибір поваги не викликає.
Update шановні колеги кажуть, що, можливо, платили не BYHMC. Хоча пару років тому наближений до Альфи і ММ людина зливав мені цю ж гидоту в таких же формулюваннях. Якщо Яковер і Хржановський правда невинні в цієї гидоти - я готова принести їм вибачення.
Update 2. Мені нагадали, що у Фрідмана і Хана в БЯ лежать рідні, і тому їх цікавить не тільки піар. На жаль. Я теж так думала з 2016 року, що у них високі особисті мотиви. Але навесні BYHMC обговорювали ідею керівництва фонду поставити будинок, в якому будуть стіни із землі Бабиного Яру. Зі святої землі, у якій перемішані з землею попіл і останки тисяч людей.
Ідею з часом відкинули, але ні Фрідман, ні Хан НЕ поперли з організації психів, які пропонували їм будувати музей з попелу їх же загиблих.
Я писала Фрідману, що на нього працюють люди з психологією "мадам абажур". Тільки та шила зі шкіри чужих, а ці хотіли будувати з попелу своїх. Багато людей говорили йому про те, що це безумство. Ідею відкинули, але автори продовжують заправляти в BYHMC.
З цього я роблю висновок, що Альфу цікавить лише піар, щоб відмитися від кремлівського списку - хоч на кістках своїх же по-звірячому вбитих рідних. Все по Варламу Шаламову.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3106781.html.
Tags: история, київ, прдоны, рассея, рейдеры, україна, холокост
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments