Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Ольга Голубовская обурена черговою заявою Федipа Лaпiя

Serhiy Dibrov
Лікар-інфекціоніст, професор Ольга Голубовская обурена черговою заявою голови Національної технічної експертної групи з вакцинації Федipа Лaпiя стосовно щeплeнь проти СОVІD-19.
https://www.facebook.com/ogolubovska/posts/1914522812041297
Лaпiй заявив, що всі вагітні повинні бути щeплeнi, а для вагітних вакцина начебто абсолютно безпечна.
Така заява не має жодного наукового підгрунтя, суперечить вимогам інструкцій виробників вакцин та поточним рекомендаціям відомих в світі авторитетних установ, зокрема ВООЗ та CDC. Всі вони зауважують, що наразі даних про безпеку недостатньо, тому щеплення варто робити тільки якщо потенційні переваги будуть більшими за потенційні ризики для матері та плода.
Причини браку наукових даних про щeплeння вагітних зрозумілі: проведення дослідів на вагітних пов'язані з етичними складнощами, і використовувати принципово нові препарати треба з величезною обережністю.
Думки фахівців щодо заяви Лaпiя, статистичну інформацію, міркування про те, що варто зробити з особисто з Лaпiєм та його дипломом лікаря, можна прочитати в коментарях за посиланням вище.
Мені зараз більш цікаво інше: навіщо Лaпiй зробив таку заяву? Він є кандидатом медичних наук, і тому чудово усвідомлює антинауковість та можливі наслідки своєї заяви. Що його на таке сподвигло?
В мене залишилася єдина відповідь.
Лaпiя на таке міг сподвигнути хіба що великий попит на відповідні статистичні дані з боку виробників вакцин, які стикаються з етичними складнощами в інших країнах. І тепер він, як керівник НТЕГІ, ці дані отримає. Якщо вагітні українки масово підуть на щеплення, звісно.
Інших версій в мене, на жаль, немає.
=====

Olga Golubovskaya
23 год ·
Заголовок должен звучать так, как даёт информацию CDC, а именно: Limited Data Are Available about the Safety of COVID-19 Vaccines for People Who Are Pregnant.
А у нас никаких сомнений, и никаких доказательств не надо. Доказательства нужны только на жизнеспасаюшие методы терапии. Иначе - хоть умри.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3106908.html.
Tags: dibrov_s.livejournal.com, беспредел, карантин, мировое правительство, подонки, щеплення
Subscribe

 • Макс Фактор

  Алі Татар-заде народжений 1872 року, Макс Фактор буде відзначати свій 150-й ювилей в 2022 році. Його ім'я настільки відоме, наскільки ж маловідома…

 • Гонгадзе...

  Євгенія Закревська 17 вересня 2020 р. · Літо 2000 року, коли за Гонгадзе вже їздила ментівська наружка, а в АП голоси схожі на... осіб, чиї імена не…

 • Станислав Кукарека · Когда компьютеры были большими - 2

  Если подробнее рассмотреть историю вопроса, то победительность госинвестиций (и эмиссии) стала в целом понятна еще в годы Мировой Войны. Еще даже…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments