Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Лікнеп для Арахамії

Oleksii Stepura
Вся ядерна зброя (відповідні в/ч) на території України згідно домовленостям про ліквідацію СРСР в кінці 1991 року залишалася під московським командуванням. Всі тактичні ядерні боєзаряди вивезли з України вже в березні 1992 року.
Залишалися лише стратегічні боєголовки на міжконтинентальних ракетах, націлені раніше на США.
Будапештський меморандум був підписаний не Кравчуком, а Кучмою лише 5 грудня 1994 року.
Арахамія в ефірі програми "Хард із Влащенко" на телеканалі "Україна 24":
У Кравчука, мені здається, фатальна помилка – позбутися ядерної зброї після підписання нічого не значущого меморандуму. У принципі, ми сьогодні всі успадковуємо цю велику помилку. Всіма іншими помилками всіх інших президентів можна просто знехтувати. Якби ми були ядерною державою, з нами б усі розмовляли б по-іншому, домовлялися б по-іншому. Якщо навіть на це йти, то йти треба було зовсім по-іншому". Ми могли б шантажувати весь світ, і нам би давали гроші на обслуговування, як зараз це відбувається в багатьох інших країнах".
===
Юрій Михальчишин
Кравчук розпочав, Кучма завершив. Какая разніца, серйозно ?
---
Oleksii Stepura
Юрій Михальчишин Згідно біловезьким домовленостям всі в/ч з ядерною зброєю були під командуванням Москви.
Коли напочатку березня 1992 року російські інформ-агентства повідомили про виведення усіх тактичних боєголовок з України, навіть для міністра Морозова ця новина виявилася несподіванкою.
Отже Україна ніколи не була ядерною державою навіть в сенсі контролю над наявними на її території такими боєприпасами.
Єдиний прецедент, коли ядерна зброя формально опинилася під юрисдикцією Києва - присяга на вірність Україні полку стратегічної авіації в Узині (командир Башкіров). Але якось то швидко розрулили.
---
Юрій Михальчишин
Oleksii Stepura скажіть це якомусь Ататюрку )))
---
Oleksii Stepura
Юрій Михальчишин Ось вам цікавинка:
ЮАР обладала небольшим ядерным арсеналом (созданным, как и его носители — боевые баллистические ракеты, предположительно при израильской помощи), но все шесть ядерных зарядов были добровольно уничтожены (и прекращена ракетная программа) при демонтаже режима апартеида в начале 1990-х годов. ЮАР — единственная страна, которая самостоятельно разработала ядерное оружие и впоследствии добровольно от него отказалась.
=====
Oleh Suprunenko
Демократично-топорні рєбята глузують зі співочого ректора, і не знають (бо ж, як всі носії Критичного Мислення, викинули зомбоящик 25 років тому), що Михайло Михайлович - завсєгдатай "5-го каналу", ледь не щосуботи та щонеділі там крутять його двогодинні концерти. Ну й на "Прямому" йому теж завжди раді. Я б повідомив про це головному по їхній кухні, але давно зобанений у Блогера № 1 Живого Журналу...
===
Ярослав Вішталюк
То вони так доводять, що вони не з Порошенком 🙂
---
Oleh Suprunenko
Ярослав Вішталюк Переконливо
===
Павло Гомонай
Для чого йому барабан, якщо він не курить. Якісь дивні речі творяться в твоїй голові, при чому Д7 і 5 -канал ?
---
Oleh Suprunenko
Павло Гомонай Який зв"язок між хлопцями з гітлерюгенда та газетою "Фолькішер Беобахтер"? Чи комсомольцями та газетою "Правда"? Практично ніякого, за твоєю логікою
---
Павло Гомонай
Oleh Suprunenko Перебач, у тебе логіки взагалі нема.
---
Oleh Suprunenko
Павло Гомонай Дивно, як ти заперечуєш порошенківську сутність ДемОрди - тоді як самі ординці її практично не заперечують. Навіщо?

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3109224.html.
Tags: история, музыка, порошенко, україна, ядерна безпека
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments