Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Найвідоміший український вчений Ілля Кива тепер дуже шкодує

Volodymyr Boiko
Найвідоміший український вчений Ілля Кива тепер дуже шкодує, що Янукович не розігнав акції протесту в центрі Києва в січні-лютому 2014 року. «Хоть я, - пише виданий науковець, - в 14-ом и был на "майдане" одураченный "евроинтеграцией", жаль, что у него не хватило духу давить нас, тех, кто скакал как идиоты, танками и БТРами! Жертв, конечно, было бы больше, зато страну спасли бы от войны, колонизации и раздробления».
Стосовно своєї присутності на Майдані Ілля Володимирович трохи прибрехав – якраз наприкінці 2013 року Октябрський районний суд Полтави судив Киву за хабарництво, тож йому було не до акцій протесту. Вироком від 24 грудня 2013 року в справі №1622/11616/2012 Ілля Володимирович був засуджений згідно з частиною третьою статті 368 КК України до покарання у вигляді штрафу в розмірі 10200 грн. з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням повноважень представника влади в органах державної влади і органах місцевого самоврядування на строк 1 рік – і це при тому, що санкція частини третьої статті 368 КК України передбачає покарання у вигляді позбавленні волі на строк від 8 до 12 років. Але негласний позаштатний працівник СБУ Кива був оштрафований замість того, щоби поїхати на «зону», завдяки тому, що в перерві між судовими засіданнями приїжджав до Києва та агітував проти «свободівця» Юрія Левченка та закликав боротись з «бандерівцями».
У січні-лютому 2014 року засуджений Кива якщо й бував у столиці, то лише для того, щоби зустрічатись зі своїм куратором з ДЗНД СБУ, куди він був переданий на зв’язок з УСБУ в Полтавській області, і лише для того, щоби отримувати завдання по влаштуванню провокацій відносно учасників акцій протесту.
Про маловідомі сторінки життя науковця Киви та про те, як він завдяки полковнику (нині – генерал-майору) Доценку зробив карколомну політичну кар’єру, розповідається на моєму персональному сайті з романтичною назвою «Хроніки Українських Йолопів».
https://volodymyrboyko.com/2020/07/12/sluzhyly-dva-tovaryshi/

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3109787.html.
Tags: бойко, история, майдан, менты, прдоны, сбу
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment