Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Цікаві кримські новини з Данії, упродовж брудної історії

Borys Babin
Цікаві кримські новини з Данії, упродовж брудної історії з постачанням на півострів тамтешнього промислового обладнання.
У квітні 2021 р. "АРК", після виявлення постачання промислових водних насосів спільного виробництва німецького "Сіменсу" та данського "Грундфосу" до Бештерек-Зуйського водогону звернулася до цих компаній та до уповноважених органів цих двох країн.
Нам ніхто не відповів.
Надалі, влітку 2021 р. "АРК" вдалося пригорнути до цієї проблеми увагу німецьких та данських незалежних екологів та журналістів. Бо свіучасть у екоциді унікальних кримських гідросистем окупантами - це таке. Не дуже. Колеги зацікавілися та "почали копати".
Й тут за "дивним збігом обставин" маємо "свіжого" листа від МЗС Данії. Який "завалявся" та лише зараз був надісланим до "АРК". Дуже зворушливо.
Кажуть данські дипломати, що компанію "Грундфос" перевірили, що насоси дійсно постачалися до Криму та що це дійно порушення "кримського" регламенту ЄС. Але окільки данського постачальника нібито "ввели в оману" про місце роботи станції російські комерсанти то "Грундфос", каже наразі влада Данії, "невинний".
Що ж. Звісно ця сумна історія матиме продовження, у Єврокомісії, та навіть у ЄСПЛ та у Міжнародному кримінальному суді. Здається Данія ж ратифікувала Римський статут тому знає що таке сприяння військовим злочинам.
Та й практичний зиск від усього цього буде вже зараз.
Адже ніхто не може забезпечити належну експлуатацію цих спеціальних, потужних насосів "Грундфос" крім самої "Грундфос". Це не мотор на дачі. Та "Грундфос" наразі достойменно знає, де саме знаходяться поставлена нею нібито "до Краснодарського краю" унікальна гідросистема.
Тому якщо вона буде надалі ефективно працювати - то уряду Данії надалі буже дуже важко прикривати своїх "сукиних синів".
Бо з цієї теми ніхто не злізе та ніхто нічого не забуде.
Усі деталі та підтвердження https://arc.construction/17761?lang=uk

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3111093.html.
Tags: европа, коллективное х%№ло, крим, подонки
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment