Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Volodymyr Boiko готовий повідомити в СБУ під час допиту...

Volodymyr Boiko
Служба безпеки України здійснює заходи безпеки відносно колишнього судді Дніпровського районного суду Миколи Чауса, який 3 квітня 2021 року був викрадений у Молдові Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України і якого 30 липня 2021 року на території Центрального управління СБУ намагались затримати співробітники Національного антикорупційного бюро України. У зв’язку з цим інформую СБУ, що мені відомі причини переслідування Чауса з боку НАБУ та обставини фальсифікації директором НАБУ Артемом Ситником і нинішнім керівником Головного підрозділу детективів НАБУ Андрієм Калужинським кримінального провадження відносно Чаусу.
28 грудня 2015 року суддя Дніпровського районного суду Чаус виніс завідомо незаконну ухвалу в інтересах президента України Петра Порошенка про арешт колишнього заступника голови – керівника апарату Дніпропетровської ОДА Геннадія Корбана. Те, що Чаус усвідомлював незаконність арешту Корбана мені відомо з власноручних нотаток Чауса, які я публікував раніше.
https://naspravdi.today/uk/2021/04/12/manivtsi-suddi-chausa-zakinchennia/
З метою помститись Чаусу за завідомо незаконний арешт, Корбан через довірених людей запропонував Ситнику вчинити щодо Чауса провокацію підкупу, надавши для цього необхідні кошти. Для виконання провокації підкупу Ситник залучив свого кума, начальника першого підрозділу Головного підрозділу детективів, Калужинського, та ще одного кума, колишнього начальника відділу прокуратури Київської області Олександра Поліщука. У разі, якщо Поліщуку вдасться підкинути Чаусу гроші, Ситник пообіцяв взяти його на роботу в НАБУ.
Упродовж 6 місяців Поліщук неодноразово приходив до Чауса на роботу, а також зустрічався з ним у позаслужбовій обстановці, умовляючи прийняти гроші в сумі 150 тис. доларів, наданих Корбаном. Ці гроші призначались для винесення виправдувального вироку в справі по обвинуваченню колишньої тещі Поліщука Світлани Сасевич, але Чаус їх брати відмовлявся. Тим не менше, упродовж півроку, з березня 2016 року, відносно Чауса НАБУ проводило незаконні негласні слідчі дії, зокрема, зняття інформації з його телефону та візуальне спостереження. Лише 9 серпня 2016 року Поліщуку вдалось виконати провокацію підкупу й передати Чаусу гроші, у зв’язку з чим наказом директора НАБУ від 8 грудня 2016 року №1838-р Поліщук був призначений на посаду начальника відділу по роботі з громадськістю Управління по роботі з громадськістю Національного антикорупційного бюро України.
https://naspravdi.today/uk/2021/04/07/manivtsi-suddi-chausa/
Та обставина, що відносно Чауса НАБУ вчинило провокацію злочину підтверджується двома наявними в мене зведеннями візуального спостереження, які були складені співробітниками ОТУ НАБУ 24 та 27 травня 2016 року, тобто задовго до того дня (9 серпня 2016 року), коли Поліщуку вдалось виконати провокацію підкупу. Вказані протоколи знаходились на флеш-носії, який був загублений співробітником НАБУ в серпні 2016 року й перебуває в мене.
Після того, як НАБУ в серпні 2016 року оголосило про викриття Чауса, який, начебто, вимагав неправомірну вигоду в Поліщука, за вказівкою Порошенка ГУР МО України та УДО вивезли Чауса в Молдову (керівником цієї операції був заступник начальника ГУР МО України Василь Бурба). Але в 2018 році директор НАБУ Ситник, після того, як був викритий на систематичних хабарях (зокрема, Генеральною прокуратурою України було розпочато досудове розслідування за фактом придбання Ситником квартири на гроші, отримані як хабар від громадянки Вінокурової), став обслуговувати Порошенка, відвідувати Порошенка вдома й регулярно зустрічатись на території НАБУ з народним депутатом України Олександром Грановським. Окрім того, Ситник продав Порошенкові понад 10 кримінальних проваджень, які розслідувались за фактами корупційних діянь, вчинених Порошенком та його найближчим оточенням (номери цих проваджень та обставини продажу я можу повідомити під час допиту).
Після того, як ГУР МО України в квітні 2021 року з метою дискредитації Бурби та Порошенка викрало Чауса в Кишиневі та доставило його в Україну (керівником цієї операції був голова Служби зовнішньої розвідки Валерій Кондратюк), Порошенко й Ситник планували викрасти Чауса з бази ГУР МО України у Вишгородському районі, але здійснити цей план не змогли. За інформацією, яку надали мені співробітники НАБУ, 30 липня 2021 року після того, як ГУР МО України звільнило Чауса, Ситник наказав його затримати, щоби не допустити витоку інформації про роль Порошенка у вивезенні Чауса в Молдову та обставини вчинення Ситником і Калужинським провокації підкупу щодо Чауса.
Вказані факти я готовий повідомити в СБУ під час допиту, також передавши текстові, фото та відео-файли з грифом «таємно», що містились на флеш-носії, який у серпні 2016 року був втрачений співробітником НАБУ.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3115688.html.
Tags: бойко, зеленский, менты, порошенко, піар, сбу, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments