Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

запитання до керівника Головного підрозділу детективів НАБУ Андрія Калужинського

Volodymyr Boiko
Маю запитання до керівника Головного підрозділу детективів НАБУ Андрія Калужинського. Андрію Володимировичу, Ви й досі вважаєте, що екс-міністр молоді та спорту Жданов і перший заступник генерального прокурора Говда правильно зробили, організувавши примусовий продаж якихось «сертифікатів парашутиста» учасникам державних спортивних заходів? Чи Ви вже порозумнішали?
===
Игорь Зубань
А примусові сертифікати - кожному, хто ставить на авто ГБР? +3000 грн на кишені авторів схеми!
З 2018 року при Порошенку то видумали, а Зеленський з Саакашвілі і не думають скасовувати!
=====
Volodymyr Boiko
Маю ще одне запитання до керівника Головного підрозділу детективів НАБУ Андрія Калужинського. Андрію Володимировичу, а Ви добре пам’ятаєте, що було на тій флешці, яку Ваші довбойоби загубили 12 серпня 2016 року?
До речі, було б непогано розповісти читачам, звідкіля взявся мем «Солом’янська броварня». Річ у тім, що в той момент, коли співробітники Оперативно-технічного управління НАБУ розставались з вже легендарною флешкою зі зведеннями візуального спостереження, Андрій Володимирович разом з Гізо Трістановичем у розпал робочого дня знаходився в ресторані «Солом’янська броварня» й споживав алкогольні напої.
І ось наступного дня… Ні, перепрошую, 15 серпня, бо 13 серпня 2016 року мене затримали на польському кордоні правнуки Дзержинського й лише 14-го я повернувся до Києва… Так ось, 15 серпня, підібравши цю флешку й узнавши, чим саме Андрій Володимирович займався в той час, як його довбойоби поширювали документи, що містять державну таємницю, я вирішив завітати в «Солом’янську броварню» й викупити в офіціантів чек за 12 серпня, який був виписаний Андрію Володимировичу та Гізо Трістановичу і який доводив, що вони повернулись на робочі місця в стані алкогольного сп’яніння.
І тепер всякий раз, коли мені в руки потрапляють документи з грифом «таємно», «цілком таємно» й «особливої важливості», я згадую «Солом’янську броварню», Андрія Володимировича та його дружбу із зеленим змієм.
=====
Volodymyr Boiko
Маю ще одне запитання до керівника Головного підрозділу детективів НАБУ Андрія Калужинського. Андрію Володимировичу, а що Ви збираєтесь робити з тими 150 тисячами доларів, які в 2016 році в начальника відділу НАБУ Олександра Поліщука, начебто, вимагав суддя Микола Чаус? Я думаю, що ці гроші треба повернути Геннадію Олеговичу.
===
Oleg Vasylevskyi
То Чаус ховав гроші в банці чи ту драматургію йому приписали?
---
Volodymyr Boiko
А це не має значення. Бо мала місце провокація підкупу (хабародавець – начальник відділу НАБУ Поліщук, який продовж 6 місяців ходив за Чаусом і прохав прийняти гроші), а це означає, що всі докази проти Чауса не мають ніякої сили. Точніше, хто саме ховав гроші – це має з'ясовувати слідство в кримінальному провадженні, зареєстрованому за фактом вчинення Ситником, Калужинським, Холодницьким і Поліщуком провокації підкупу. Судячи з того, що банка була закопана не в Чауса на городі, а в загальнодоступному місці – прямо вулиці, біля проїжджої частини – закапували, скоріш за все, детективи. Вони ж, до речі, ту банку й доставали
---
Volodymyr Boiko
Саме смішне в цій ситуації, що три роки тому Ситник перекинувся в протилежний табір і вже дружить з Грановським проти Корбана. Саме тому Ситник не перешкоджав перебуванню Чауса у Молдові й відмовлявся реєструвати кримінальне провадження за фактом втечі Чауса за кордон - натомість брав корм з рук Петра Олексійовича. І ось зараз Ситнику треба рятувати Порошенка та Грановського й ховати Чауса, щоби той не розповів, у який спосіб він опинився в Кишиневі восени 2016 року. З іншого боку - Корбан не та людина, яка дозволить Ситнику не виконувати взяті на себе зобов'язання. Ось і б'ється Артем Сергійович між молотом і ковадлом.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3116974.html.
Tags: беспредел, бойко, менты, порошенко, провокація, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment