Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Вбивство Шишова слід розглядати в одному контексті із вбивством Павла Шеремета

Ihor Lutsenko
Вбивство Шишова слід розглядати в одному контексті із вбивством Павла Шеремета. Хтось інтенсивно просуває білоруську тему в Україні, робить нашу столицю ареною внутрішньобілоруських боїв. Причому робить це професійними засобами - з попереднім стеженням за жертвами.
Можна грішити на провокації ФСБ чи ЦРУ, але найпростішим поясненням цьому є приватні амбіції самого Лукашенка. Якщо ця людина не соромиться масового насилля на вулицях Мінська, перехоплює чужі літаки, то чому чому не є ймовірною версія, що його оточення задовольняє свої інстинкти таким чином, як ми бачимо?
В цьому контексті поведінка української поліції, котра свого часу висунула версію, що Шеремета вбили на расовому ґрунті, виглядає вже просто як покривательство справжніх убивць.
===
Sergij Fedorynchyk
Давайте прикинемо холодним розумом: кому вигідно? О.Лукашенку невигідно псування стосунків з Україною, зокрема - це погіршить взаємну торгівлю. Шишов навряд чи входив навіть у першу тридцатку політичних противників Лукашенка. Однозначно вигідно Кремлю, бо тепер Україні з Бєларуссю дуже важко домовлятись про мінімально узгоджені спільні дії для захисту від російського тиску. Пригадуючи вбивство Аміни Окуєвої, вибухи на складах боєприпасів в Україні, Чехії та Болгарії, отруєння Скрипалів, отруєння Навального та безцеремонний його арешт після повернення свідчать - російське керівництво холоднокровно замовлятиме і далі найзухваліші диверсії, якщо вбачатиме в цьому необхідність. Зустріч з Байденом, відступ США з Афганістану, поступки щодо "Північного потоку" посилюють впевненість Кремля у слабкості США та НАТО. Розвал державного управління в Україні внаслідок багаторічної безвідповідальності української політеліти та безкарності навіть за великі зловживання владою, неблагополучні явища в українських спецслужбах та нацполіції полегшують різні форми російських втручань. Але якби МВС та спецслужби напружились і взяли за приклад виявлення британцями отруювачів Скрипалів - Боширова та Петрова, просіявши мільйони знімків з камер спостереження, то шанси виявити вбивць Шишова є - не могли вони ж зовсім не залишити слідів! Можливо, момент вбивства якось зафіксований на космічних знімках супутників США! Рада національної безпеки і оборони України Олексій Данілов МВС України Служба безпеки України

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3117146.html.
Tags: анализ, беларусь, беспредел, сбу, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment